Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz erdoke #26 üzenetére

    De lehet hozzá venni garkiterjesztést potom pénzért, aki meg nem vesz meg is érdemli. Akármilyen laptophoz sztem kötelező min 2 év gar megléte, de nem árt 3 se. Viszont pl emachine-hez nem lehet venni -az 1 év garis- ami szintén acer és PB-t eddig 2 évvel adták, de már az is eggyel jön..de ezeket sztem annyira nem érinti a SaB. Viszont a drágább notikat ahogy mondtad érintheti, a hdd sata, már ált-ban az optika is, ha valaki használ még esata-t is akkor cumi lehet. Egy ekkora mamut majom cég beismeri hogy hw-esen hibázott és nincs visszahívás? :(

    szerk: radi8tor1: Te lehet hogy nem, sokan meg igen. A nagyobb gépekről nem is beszélve amikben 2hdd+ optika van.

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Lacika112

    aktív tag

    válasz erdoke #26 üzenetére

    na szép nem elég hogy szart gyártanak még belém is dumálják nem lesz semmi baj ha átlagosan használom

    ÁLLJJJJJJJJJJ

    had döntsem el hogy használom

    "kiskereskedelmi piacra szánt alaplapok esetében szintén a gyártók felelnek a garanciáért. Az Intel vizsgálatai szerint 5% az esélye annak, hogy átlagos használat mellett a 3 Gbps-os SATA portok működésképtelenné válnak, három éves időtartamon belül"

    szóval minden 20 adik tulajt lerántottuk a pénzel miközbe 1 használhatatlan terméket adtunk neki
    a többiek nem ilyen szerencsések hisz kifutnak a 3 év gariból a 4. évtől már az alapok 20 % nem fog működni vagy mi?

    ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

  • Peak

    addikt

    válasz erdoke #26 üzenetére

    Jóreggelt!
    Erdoken kivül nem sok értelmes hozzászólást láttam még sem ebben a topikban, sem a másikban.
    95%-otoknak köze nincs az informatikához, trollkodtok meg hülyeségeket beszéltek, iszonyatosan bosszantó ez a hungarikum-habitus. :( Azt gondoltam, hogy értelmes hozzászóláskat szültök, de a legtöbb irás csak fikkantás és sunyiskodást kiált ( mindenki magából indul ki? :D )

    Rendkívül lehangoló, hogy a PH! fórumán, ami amúgy viszonylag meghatározó a magyar IT életben ennyi ostobaságot és dezinformációt vagytok képesek szétvonyítani. :(
    Olyanok vagytok, mint a falusi vénbanyák, mikor vasárnap kiülnek a portára a padokra és NASA majomhoz konvergáló IQval megszakértik a világ dolgait és pletykálnak hülyeségeket.
    /sadpanda

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

Új hozzászólás Aktív témák