Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeSsH

    csendes tag

    Sziasztok, Sapphire R9 380 4GB Nitro tulajdonos vagyok már vagy 4 hónapja, eddig semmi gond sem volt vele, a Crimson drivereket/hotfixe felpakoltam nem vettem észre semmit, egészen tegnapig. Az első észrevétel hogy fura szag van, és túl nagy csend a gépházból, fallout 4 közben pár óra játék után. Megnéztem a hwmonitor nevű progiban, hogy hány fokos a gpu, és a szerencsétlen 0° (nulla) fokot írt. Azonnal kilép, de egyébként semmi lassulás játék közben, csak a szag. Gyors restart után viszont meglepetésre már szépen írta az aktuális értékeket és azóta is(???), tehát semmit nem változtattam. Viszont most terhelés mellett valami iszonyat hangosra felcsavarja a gpu ventillátorjait. Vissza pakoltam a legutolsó catalyst bétá, és a ventiket próbálgatom most az Overdrájvban állítgatni.
    Kérdésem 35%-os max venti fordulat irtózatosan kevés? csak mert 60 fokig eleve be sem kapcsol, és máshol azt írják ez a standard. Esetleg a paszta nem bírta az ideiglenes venti nélküli terhelést, és azt kéne cserélni? (mert ugye mekor a szenzor 0° érez a ventik nem pörögtek)

Új hozzászólás Aktív témák