Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    Most néztem, az asszony régebben vásárolt telója, az A2 Lite már Android 10-et kapott. bár asszonynak arról sincs fogalma mi is az az Android, és mikor települt, gyerek rendezgeti neki.... :D
    Na mindegy, mást szeretnék kérdezni. Mindegyik telefonomra rakatok ilyen üvegfóliát. Van egy kis butikszerű bolt a kisvárosunkban (Kapuvár) ahol mindenféle mobilos kiegészítőt is forgalmaznak, és az eladó hölgy fel is teszi precízen a fóliát, tényleg szöszmentesen, pontosan. Kb 1 hónap után mindig elkezd a bal felső sarokban feljönni a fólia, mindig ott, mindegyik telónál. Néha veszek új fóliát, de már meguntam, pár hét alatt úgyis hólyagos lesz.
    Van valami megoldás ennek az elkerülésére? Vagy vegyem le a fóliát, nem karcolódik ez már..?

    Keveset használom a telót, vannak napok hogy rá sem nézek, inkább fotózás amire többet használom (Jobb képeket készít mint a kompakt, Sony w800 fényképező). Az utólsó MIUI frissítés óta nekem észrevehetően megnőtt az idő két töltés közt (Egy hét helyett kb 10 nap). Persze ha sokat fotózok, azért merül, de ha csak bekapcsolva áll napokig lenémítva, kevésbé fogy az aksiból a szufla. Igazából annyira nem is kellene telefon nekem, de ha néha telefonálni szeretnék, jó ha van, meg fotózni használom. Ja és tegnap horgászni voltam, a Hany (Hanság) erdei földútjain bolyongva a Google Maps segített megtalálni az irányt... ;]

Új hozzászólás Aktív témák