Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Voice24

    őstag

    válasz Docsa2 #380 üzenetére

    Közben kísérletezgetek, és nem találom a logikát, az alábbiakat tapasztaltam (most a gmail appban gmail-es és telekomos emaileket kezel):
    - bekapcsolt AOD mellett először nem jött semmilyen értesítés bejövő emailekről,
    - kikapcsoltam az AOD-ot, így lezárt képernyő mellett gmail-es címre érkező emailt a beállított hanggal és animációval jelezte a teló, a telekomos címre érkező emailt csak animációval jelezte, hangjelzés nem volt,
    - visszakapcsoltam az AOD-ot, most már jelezte aktív AOD mellett a gmail-es címre érkező levelet, de hang nélkül. A legutolsó próbálkozásomnál, amikor freemail-es címről küldtem levelet a gmail címre, aktív AOD mellett már hangjelzés és animáció is volt. Amikor az AOD jelezte az emailt, minden esetben megjelent az akksi jelzés alatt a mail ikonja is, ahogy kell.

    Tehát elvileg tud működni, de hogy mi alapján dönti el, melyik emailt hogyan jelzi (ha jelzi egyáltalán), nem tudom egyértelművé tenni. Mindegy, holnapig várom az emaileket és figyelem a teló reakcióit.

    Bzs77: köszi, megnéztem, nálam a csak wifi nem volt bekapcsolva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák