Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sztem egy fps játékban elég sokat dob a játékélményen egy térhangzású füles. Neten játszhatóknál meg mindenképpen előnyöket is ad. Persze ettől még nem leszünk profi játékosok, inkább csak élmény mint előny.

    Én egy Zalman 5.1-essel kezdtem, meg voltam vele elégedve de a mély hangjai nagyon gyengék voltak. Ha jól emlékszem 8-9eFt volt akkoriban, sokan mondták hogy minek ennyit kiadni egy fülesért. Nyár elején ment tönkre végleg, azaz kábel megtört és nem mindig szólt minden irányból, meg előtte már meg volt repedve a műanyag. Kiszolgálta az idejét.
    Aztán egy számomra gyengébbnek tartott márkát választottam Speedlink medusa 5.1, teszteket nézegettem róla. Egy szlovák webshopból 12eFtért hozták ki, itthon valamiért sokkal drágább (majdnem 2x). Ez a füles nem rendelkezik "hangkártyával", simán rá kell kötni a hangkarira (jelen esetben xfi-gamer) 4 kábelt (3+1) és a vibráció működtetéséhez szükséges naftát meg választhatóan vagy tápról veszi vagy USB-ről. Meg vagyok vele elégedve, hangzásilag zalmit simán veri és alapból van rajta mikrofon is. Annyi hogy valószínűleg jobban kell vigyáznom majd rá, mert előtte is voltak speedlink füleseim és törtek össze rendesen. Zalman tartósabb cucc volt.

    Vintage Story PH szervere újra fut!

Új hozzászólás Aktív témák