Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsírkrétamen

    senior tag

    válasz proci985 #26 üzenetére

    Az oké, hogy esik a teljesítménye, de ha elég hőleadó felület van, akkor tudja adott hőfokon tartani a cuccokat. Na mindegy, akkor majd a Nanoxiákat nyomatom alacsony fordulaton.

    Zotya84: Rendben :))

    sg22: Na az durva lehetett :Y Még szerencse hogy semminek nem lett baja :DD

    kenwood: Rendben, ezt sejtettem, hogy vagy lekapcsol ha annyira nem hül le, vagy visszavesz magából, de akkor sem akartam túlzottan 100fok környékén látni, tény, hogy "féltem" is a kártyát, meg akkor még nem volt ennyi venti a gépben, így a procit is nagyon felfűtötte meg nagyjából az egész szobát :DDD
    Na, viszont utóbbira nem is gondoltam. Mármint, mindig volt bent minimális szellőzés a gépben sosem figyeltem az alaplap hőfokait, sosem volt kirívóan sok. Bár rosszabb esetbe, a hátsó házventi is tudja befelé tolni a hideg levegőt, a radiátoron szívó ventik úgyis kitolják a felesleges levegőt, ezzel hűtve az alaplapot is, ha kell.

    jaja1981: Én ezt azért nem mondanám, koránt sem! Nagyon sok a hibalehetőség, egy rossz csatlakozó és úszik az egész gép, arról nem is beszélve, hogy karban kell tartani...Még mindig a léghűtés marad a legegyszerűbb, legstabilabb, legolcsóbb megoldás ;)
    De persze igen, olcsóbban is meg lehet úszni használt, innen onnan kibarkácsolt termékekkel, de nem szeretek használt terméket venni, főleg ha a cél a hosszú megbízható működés. Bár egy normálisabb vízhűtő rendszer az itteni nagyjábóli használt árakkal:
    pumpa 8-10k
    Radi 5-8k 240/360mm
    blokk 5-15k
    csati-cső-folyadék +4-6k

    Ennyiből használtan már egy jobb rendszert simán összerakni, de szerintem sokan vagyunk úgy, hogy ezeket inkább ha tudjuk újonan vesszük, inkább szépen lassabban gyűlik össze, de megbízhatót veszek.

Új hozzászólás Aktív témák