Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • martonx

    veterán

    válasz Chaser #345 üzenetére

    Nekem otthon 32 colos ívelt, 144-es VA-s Samsungom monitorom van. Íróasztalon középre állítva munkához (nagyon elvétve játékhoz) használom. Semmi bajom nincs vele, hogy ívelt, igaziból még kapóra is jött, mert így centire pontosan elfér mellett egy nagyobb nyomtató is egyik oldalról, és a gépház a másik oldalról, én meg úgyis szembe ülök vele a széken :K Tippre nem vagyok egyedül az ilyen speciális setuppal (íróasztalon monitor, vele szemben egy szék).

    Telefon notch: nyilván nem is az Iphone féle borzalmakra gondolok notch téren, a mai minimál notch-ok engem már kicsit se zavarnak, épp egy hete váltottam a notch nélküli 5,2-es képernyős telefonról notch-os 6.3-asra miközben a telefon fizikai mérete csak minimálisan nagyobbak. Ha FPS-t játszanék a telefonon lehet, hogy zavarna (noha ilyenkor meg ki lehetne kapcsolni a notch körüli képernyőt), hogy pont a bal kéznél középen van a notch, minden más esetben teljesen észrevehetetlen, cserébe a képernyő jóval nagyobb tud lenni, azonos készülék méretnél.

    Én kérek elnézést!

Új hozzászólás Aktív témák