Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • koko52

    veterán

    válasz Gyuri27 #174 üzenetére

    Igen 60-65 közé tenném a bolti áfás árat és best-buy felső belépő lenne. HA-n pedig mehetne 70-ért :D

    "Meglepetten néztünk Európára, arra, hogy mennyire nyitottak az országok, és vannak, akik csak úgy magukhoz veszik a bevándorlókat, fel nem ismerve azt, hogy egy napon a saját hazájukban kisebbséggé válhatnak."-Ernst Roets

  • K0vasz

    aktív tag

    válasz Gyuri27 #174 üzenetére

    szvsz amíg el nem fogynak a polarisok, addig semmiféle árcsökkenés nem lesz, mert akkor meg a polarisokat nem tudnák eladni. szóval majd ha kikopnak szépen az RX-ek, majd akkor fog mérséklődni ennek az ára (addig meg a fanboyokat szépen leveszik ezen az áron, mert aki objektíven nézi a dolgokat, annak ez a kártya ilyen formában nem alternatíva)

  • tomic

    addikt

    válasz Gyuri27 #191 üzenetére

    580 nitro. A bios kapcsolója szorult meg először majd ki is jött a helyéről.
    Ausztriai vàsàrlàs volt. A bolt elutasította mondvàn mechanikai sérülés. Tovàbb küldték a gyàrtónak. Majd ők eldöntik, hogy csere vagy javítható vagy így jàrtam.
    Polarisban csak a nitro vagy a red dewil golden(sajna ezen is csak 1 hdmi kimenet van)aminek jó a hűtése és csendes is. Sokat kipróbáltam belőlük. Ezért is érdekes az 590 nitro. Teljesítménye az 580-nak is bőven elég nekem de ebben az árban most más nincs. 5500- ráadásul a teljesítmény hiánya mellett még a hdmi csatikkal is kicseszett velem. Csak a nitron van 2 kimenet. Ami ugye drágább.

    Nvida csak azért nem jàtszik mert filmet is erről a gépről nézek és ugye a kàrtyàik nem tudjàk a kadencia helyes lejàtszàst.

    [ Szerkesztve ]

  • Chaser

    titán

    válasz Gyuri27 #270 üzenetére

    az enyém 14e körül van, volt benne két venti, kipróbáltam az egyiket, hűt valóban ( : csak mellé kerregő-kattogó alapzaja van
    kuva' drágának tűnik egy szkájet' kaze flex 4-5e-ért, vagy egy hasonló kategóriás bq! 4-5e-ért, egészen addig amíg nem fontos a zaj
    és persze ha valaki házat vesz 20e alatt az hülye, 30-40-50e-ért semmi gond ((( : deiszen' azok is csak pc házak, jah hogy más a körítés mint fapadosaknál, ott egyértelmű, csak vga-nál nem lehet ezt megérteni
    jelen esetben ez a házikó üdítő kivétel, "free airflow" talán a jó elnevezés rá, nincs extra masszív anyagból, de nem plexites', hanem tg, ugrálni nem fogok rajta, magam részéről úgy voltam vele, ha belül a komponensek halkak azokra költök inkább, a végeredmény is halk lesz - és designban sem utolsó, de ez egyéni -
    gyakorlatilag többe került maga a cpu hűtője mint a ház amiben van ( : de van korrekt kábel management, alsó kamrás táp, ami két pozícióban is szerelhető, tömérdek venti hely, jó gyári porszűrők

    akinek van/volt msi ventus kártyája, az már rájött mért annyiba kerül amennyibe, a hűtés a feladatát épp el tudja látni, és azt is kuvahangosan' tudja csak, de csodás boost órajeleket el lehet felejteni, ahogy a félpasszív módot is
    ha lesz 5500-ökből is olyan kategória, akkor majd a nyócgigás' is lesz 70-80e között

    szerk:
    driver nálam sokadik újrapakolás után hányta kicsit össze magát, a kis navi alá kénytelen voltam új rendszert rakni, polarisok alatt hol a win, hol az amd sw gondolta úgy hogy felrakják a legganébb augusztusit ( :
    a forzával töltöttem viszonylag sok időt, jelenleg a legújabb amd driver van fent, a hotfixes, csak kierőszakolta a win build frissítéskor, teljesen szmusz' 60-as vysnc alatt, ha freesync is így megy akkor jó barátok leszünk ezzel a kártyával

    pont az 5500 xt-nél már semmi "előképzettség" nem kell, teljesen laikus felrakja a drivert és játszik, nem kell uv-t nézni, venti profilt - zafír pulsenál biztos nem -, wattmannt sem, csak használni
    néztem forza 4-et, rage 2-t, ac-ket, mind megy ahogy kell

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Gyuri27 #272 üzenetére

    én is örültem volna neki ha úgy lenne ((( :
    sokan azt felejtik ki a képletből, mióta az nv átment full lehúzósba közép-felső kategóriában, gyakorlatilag el lehet felejteni az árversenyt, a nagyobb navik némileg alá lőttek az árnak, de némileg, 50-100e ft közé lett több alternatíva, de már egymás mellé áraznak, akinek nem tetszik vannak jó igp-k is ( : nem kellett volna, nem kellene 200-300e ft-ot vagy még többet kiadni egy sz@ros vga-ra, és alsóbb szinten is mások lennének az árak

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Chaser

    titán

    válasz Gyuri27 #390 üzenetére

    50-60w-osra is sikerült néha elégtelen hűtést rakni ( :
    egy ventisekkel legtöbbször a gond az, hogy kifelé és fújnak némi meleget, de a zömét a házba tolják, asztalon ez nem is volt gond asztalra merőleges vga-val, házikóban már neccesebb
    esetemben ha minden igaz 60 fps lock lesz, eyelőre lemondok a 144hz-ről, úgy max 80-90w-ot ehet az 5500 legtöbb játékomnál, azt már jó esetben egy venti is 5-600rpm-en lehűti majd a ház kisegítő ventijével

    szerk: jó esetben "költözünk" valami ilyesmibe, függőleges vga-s verzióban, nem vagyok kibékülve a standard pc házikókal, feleslegesen nagyok az én hw-eimhez, és sokkal nyűgsebb hangtalanul hűteni a komponenseket mint ilyen "open air" megoldásokban

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák