Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    Elolvastam a cikket, meg utána a hozzászólásokat, és miután ezt megtettem felmentem a gyártó oldalára is. Ennyi "rendkívül" felvilágosult hozzászólást régen olvastam, a tudatlanság boldogít? (Sajnos a cikk is inkább egy reklámnak megy a technológiákat nem annyira szeretné bemutatnii)

    Az a helyzet, hogy ez a NAS fel van készítve olyan dolgokra is amit amúgy megnézném, hogy mikor csinálnak a delikvensek kapásból meg egy Linux-al (meg lehet csak a hozzászólásokból nem ez jön le nekem). Csak pár példa:

    VAAI
    SMI-S provider for Microsoft SCVMM
    ISCSi for VMware & Hyper-V
    Transcode video files to 240p, 360p, 480p, 720p and 1080p resolution
    Bad block recovery
    Application access control for Photo Station, Music Station, Video Station, and Multimedia Station
    Syslog client/server
    Server Virtualization & Clustering
    VMware vSphere (ESXi 5.x)
    VMware VAAI for iSCSI and VAAI for NAS
    vSphere Plug-in
    Citrix XenServer (6.2)
    Windows Server 2012 R2 Hyper-V
    Supports Microsoft ODX
    QNAP SMI-S provider for Microsoft SCVMM
    iSCSI Target
    Multi-LUNs per Target
    Up to 256 Targets/LUNs Combined
    Supports LUN Mapping & Masking
    File-based LUN
    Online LUN Capacity Expansion
    Supports SPC-3 Persistent Reservation, MPIO, MC/S
    iSCSI LUN Backup, One-time Snapshot, and Restore
    iSCSI Connection and Management by QNAP Finder (Windows)
    Virtual Disk Drive (via iSCSI Initiator)
    Max No. of Virtual Disk Drives: 8
    Supports over 2,700 IP cameras
    Includes 2 free camera licenses, up to 24 camera channels via additional license purchase
    Instant playback to check the recent event
    Online editing to edit cameras when live view
    Visual aid by e-map
    Playback and speed control by shuttle bar
    Video preview on playback timeline
    Intelligent video analytics (iva) for advanced video search
    Surveillance client for Mac
    Mobile surveillance app: vmobile (iOS and Android)
    Mobile recording app: vcam (iOS and Android)

    Hát srácok hajrá, sok sikert az I7-es pc-hez... :))

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Jim Tonic #30 üzenetére

    Ebből külön érdekes lenne, melyiket nem lehet megoldani Linux alatt, és az is, melyikre van valójában szükséged.

    MIvel ezt veszed meg, nem a 100 000 Ft-al olcsóbb verziót ami ezeket nem tudja, ugye akkor lehet hogy nem azért veszed meg mert okosakat tudsz mondani róla később, hanem mert valamelyik vagy több dolgot használsz belőle? Vagy van olyan idióta, aki 100 000 Ft-ot csak úgy ki dob tudom van, csak azt hülyének hívják....

    Ki mondta hogy nem lehet megoldani Te amúgy elolvastad amit írtam, vagy csak úgy magyarosan válaszoltál valamire....

    Amúgy ne zavarjon, hogy a gyártó is ebbadded Linuxról beszél gondolom elfelejtetted elolvasni a speckót....

    Amúgy ne zavarjon meg a többiek leszólásában, hogy mindenki arról beszélt, hogy az OS valóban jó, de a hardver értékét megbecsülve, és abból a szoftver értékét kiszámítva, nem ér annyit, mint ami kijött eredményül.

    Igen Te amúgy használtál valami ehhez hasonlót, vagy csak úgy beírtál valamit....

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz devast #32 üzenetére

    Válaszolni akartam csak lejárt a csodálatos prohasrdver 15 perc........ :o Mikor szokik el erről a prohardver.... :W

    (#33) jerry311

    Főleg a VAAI, a SMI-S provider for Microsoft SCVMM, Up to 256 Targets/LUNs Combined, File-based LUN, A kamerarendszer vagy 200 szabványa, Igen az ISCSi != megvan a fele mert amennyi rendszer annyi fajta beállítás.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz Jim Tonic #45 üzenetére

    Nyilván a cikkíró jobban tudja mint a gyártó. Látom te sem jártál még a gyártó oldalán, cserébe mondod, az "okosságot. "

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • hallador

    addikt

    válasz MrCsiT #74 üzenetére

    A multimédiás rész inkább a kamerás rész miatt fontos, ott az ide oda konvertálás igen jól jön, de az is, hogy mennyi és milyen minőségű videót képes a rendszer fogadni.
    A windows phone támogatás szerintem nem probléma, már csak azért sem, mert most kivételesen az MS csinált hozzá támogatást.
    Szerintem a célközönség az SMB.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák