Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M107

    addikt

    :R

    240 GB ADATA Ultimate SU630
    TBW 50 TB

    240 GB Patriot Burst
    TBW 180 TB

    Egyértelmű melyiket.

    Mondjuk 10000 Ft meg a nagy többségnek is bár aki egy kicsit ért hozzá az a Patriot veszi meg.
    Személyem így tenne.

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

  • M107

    addikt

    :R

    2013.10.15 vásárolt 840 EVO-m

    Csak rendszer és semmi más.
    De ha most vennék tuti kevés lenne az 50 TB, bár tovább fogja bírni meg most már nem is nagy pénz értük átlagfelhasználásra megteszi.

    Kis 3TB HDD másodlagosnak betéve 2017.11.26 óta :
    ‭8.6 TB írást kapott és nem is nagyon írtam rá. 2016.02.20 lett vásárolva tehát 3 éves már rég elmúlt.
    A 2 év gari az reális is mondom az átlagnak
    Persze a vezérlő bármikor gallyra mehet 0 naposan 30 naposan 1 évesen de akár 50 évesen is :D
    Az ellen semmi nem véd.

    Lehet hogy veszek egy ilyen kis ssd és el kezdek rá torrentezni és csak írok meg törlök meglássuk meddig bírja, úgy hamar összejön a 50 TB........
    Mondjuk ez már nem átlag felhasználás.

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

  • M107

    addikt

    válasz bozont #21 üzenetére

    :R

    A 840 EVo 120 GB nálam is van 7133 hiba azt még anno a (2014.04 havi) 14.04 AMD cata sorozatos lefagyásai miatt szereztem be.

    199,Ultra ATA CRC Error Count,0,92,92,OK (Mindig rendben),000000001BDD,0,Engedélyezve

    Azóta hibátlan..... :)

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

  • M107

    addikt

    :R

    Személyem azt vallja :)

    Ha elad, HDD vagy SSD, mondjuk SSD azt nem mert inkább ketté töri ha tönkre megy, ha meg garis akkor az oprendszeren kívül, meg pár dolgon ami nem fontos mást úgysem lát ha valaki próbálkozna a garis szervízből visszahozni valamit róla esetleg a gyártó ha hozzá küldik.

    Merevlemezt meg olyan ismerősőknek adok le, persze nem pénzért..... egy tálca alkoholmentes minőségi sörért :) aki biztos nem azzal foglalkozik mi volt rajta.
    De előtte HDSés az utolsó előtti felület teszt opció.

    A lemez felületét meghatározott inicializáló mintázattal tölti fel, majd törlést hajt végre. A teszt így felülírja a tárolt adatokat, majd a szektorokat visszaolvasva ellenőrzi azok olvashatóságát és épségét. Az esetleges gyenge szektorokat és rejtett problémákat felülvizsgálja és a hibás szektorokat áthelyezi a tartalék területre (ez a művelet a regeneráció).

    A teszt után a tároló eszköz jobban használható, mivel a továbbiakban hibás területek szerepét a tartalék szektorok veszik át.
    Hosszadalmas és időigényes művelet, főként ha az újrainicializálás szintje (a felülírások száma) magas.
    A teszt egyszerűbb változata más alkalmazásokban (tévesen) alacsony szintű formázás (low level format) néven is szerepelhet.

    A teszt méri az egyes blokkok átviteli idejét és folyamatosan sötétedő színnel jelzi a lassabban kezelhető részeket.

    A céges Hdd-ket és SSD-ket meg meg is érdemli az a cég aki úgy adja el a gépeit vagy eszközeit.
    Kivesz és nagy kalapács------ kuka.

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

  • M107

    addikt

    :R

    Van egy egyszerű folyamat 100% idáig működött......

    Nem rendszerlemez esetén persze.......

    Fogsz egy torrent klienst és egy open world oldalt pl rar.bg
    Elkezdesz rá torrenten full sávon XXX tölteni az egész területre........
    Teli van letörlöd és oda adod, ha vissza akarják állítani akkor csak az XXX jön vissza.
    :)

    A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

Új hozzászólás Aktív témák