Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz s4tch #46 üzenetére

    Igen, sajnos a kínai rendszerek egyik kutya másik eb, jobbára elég hasonlóak, és egymásról is elég sokat másolnak :U Nekem egy hangyányival jobban bejön a Flyme, de alapvetően inkább a vanilla droid tetszik.

    Az EU rom használatában nem gátolt senki, csak eredetileg a gyári globalt akartam használni, mégis hivatalos azért, de sajna az sem a legjobb. Mire meg oda jutottam, hogy akár feltehetnék egy EU-t, addigra úgy voltam vele, hogy tudod mit, nyuszika... :B Szóval vettem inkább olyan telefont, aminél a szoftver nem gond.

    A Chrome szerintem egy kalap szar sajnos mobilon :( Egyszerűen nem is értem hogyan lehet ilyen idióta módon kialakítani. Legrosszabb fekvő módban, amikor alul szoftveres gombok (oké, ez Meizu meg Xiaomi esetén nincs nagyon), aztán a szoftveres menüsáv, aztán címsáv és még állapotsáv, közben meg egy 2 centis részen nézheted a tartalmakat is :U És minden egyes rohadt böngésző ezt az elvet követi, teljesen kiborító. Most éppen Via Browsert használok, ott a tablet mód nekem kézre is áll, de legjobb a WP8 alatti IE volt szerintem, ahol alul volt a címsáv és a vezérlőelemek. Nem is értem, hogy egy fejlesztőnek sem jut eszébe ilyenre megcsinálni, rohadt nehéz lenne biztosan. Inkább a Play-en elérhető 18 kínai böngésző mind ugyanazt tudja, és ugyanúgy néz ki, csak a neve más...
    De amúgy 5,2"-on nekem semmi gondom nincs a felső vezérlőkkel, tudom egy kézzel használni, még úgy-ahogy 5,5"-on is megy azért.

Új hozzászólás Aktív témák