Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    válasz mzso #60 üzenetére

    1. ebből mi nem igaz a Win8.1-re is? Megsúgom, az, ami a Win10-re se...
    2. "egy nagy rakás bughalmaz bloatware, tele orbitális bugokkal" nettó baromság, a legstabilabb Win, amit valaha használtam(1994 óta), pl. az összes közül ezt kell a legritkábban újratelepíteni(konkrétan 1x kellett a megjelenése óta, pedig insiderrel kezdtem), de ez is szemeteli tele magát a legkevésbé
    3. "eg értéktelen erőltetett funkciókkal, miközben sok hasznos, klasszikus dolgot meg kivesznek" szubjektív, másnak meg más a véleménye - nekem pl. bármi más OS-en hiányzik a menü, ami jobb-klikkel jön elő a Win logóról
    4. "meg az ezeréves hibák, gyengeségek meg úgy maradnak ahogy mindig is voltak" részigazság, persze vannak még régi kódrészletek benne, kompatibilitás miatt, de sok régi hibát kigyomláltak(pl. NTFS-ből)

    Lehet, az a baj, hogy érteni kéne hozzá... Remove-AppxPackage pl. kincset ér a bloat(pl. CandyCrush) ellen.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák