Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Alogonomus

    őstag

    válasz LGG555 #22 üzenetére

    Hát bennem is felmerül, hogy akár ez most, akár a SETI valóban a kihirdetettet csinálta, vagy korábban például kódfeltörésre, most pedig például kriptopénz bányászásra használják valójában a gépeinket. Ez sosem fog kiderülni, de a felajánlók elmondhatják, hogy ők jó szándékúak voltak. Ugyanúgy nem tudod véradáskor sem, hogy a véred jó célra megy el, vagy pénzért eladják és a főigazgató a szeretőjének vesz belőle malibui villát.

  • Duck663

    őstag

    válasz LGG555 #108 üzenetére

    Nincsenek már nagy elvárásaim, titkon csak azt kérdezem magamtól, hogy miért vagyunk még része? (megjegyzem anno én is igennel szavaztam, ma már nem tenném)

    (#122) MongolZ Dehogy kedvezett. Csak a zsebnek. Gyorsan hozok is egy példát, Steve Jobs, Pixar, Apple. Nyugodtan nevezhetjük őt a legnagyobb modern diktátornak, mégis sikerre vitt ilyen vállalatokat. A Pixar azóta is, de az Apple? Jó sikeresek anyagilag, de hol marad a kreativitás, az innováció? Notch, az akkumulátoraik (tervezett avulással)? Szerintem ezt gondold végig jobban. Amúgy meg miért kell végletekben gondolkozni? Arany középútról hallottál már?

    Hogy kicsit magunkkal is foglalkozzak:
    Szép munka mindenkitől! Ha így folytatjuk pár nap és elsők leszünk! :D

    Még annyi, hogy igen ezzel valószínűleg valaki szét fogja keresni az arcát, de jó látni, hogy egy ilyen globális probléma, milyen önzetlen összefogásra tudja sarkallni az embereket. Példaértékű! A vezetőknek is! Ideje lenne példát venni és a problémákkal törődni, nem a zsebükkel!

    Igen-igen, még mindig Win7-et használok, és ha így haladunk még 2030-ban is így lesz.

Új hozzászólás Aktív témák