Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Polllen

    nagyúr

    válasz Johnnyxy27 #170 üzenetére

    Én abszolút nem értem ezt az ssd őrületet. Van egy 240 GB-s a gépben, mert azt gondoltam, hogy mégse egy wd red-n legyen a rendszer meg a fő játékaim, de számomra érdemi gyorsulást nem hozott. Gyorsult, csak nem verdesem a seggem a földhöz tőle. Diablo 3 és Bf4-ben elsők között tölti be a pályát és aztán várok a többiekre.
    Néhány játékom egy usb 3.0-s rackben lévő hdd-re van telepítve és onnan tolom őket, szóval van összehasonlítási alapom. Nem zavar a különbség.

    Amúgy az ssd nem arra van, hogy a swap gyors legyen. Legyen elég memóriád és nem fog se a hdd se az ssd tekerni, mint a barom.

    Illetve ezt az 5 vs 120 másodpercet átgondoltad? 24 a szorzó... :U Egy játék betöltésénél sem lesz ekkora különbség.

    Az, hogy csendes, meg nem melegszik és kicsi áldás a kis méretű gépemben, de 20k azért, hogy gyorsabban töltse be a játékokban a pályákat olyan extra, amit a lista végére kell szerintem tenni, amikor racionális gépfejlesztésről beszélünk. 20k-ból 16 GB ram-t, cpu-ból meg vga-ból pedig egy kategóriával jobbat lehet venni.

    Kisebb SSD esetén meg azt mondom, hogy az oprendszer indulás, böngésző megnyitás és oprendszer leállítás egy hdd-vel sem tétel, felesleges is felhozni. Akkor is, ha kis hisztis gyermekként ragaszkodunk ahhoz, hogy nekünk minden kell és azonnal. 1-2 másodpercet sem szabad várni arra, hogy a firefox elinduljon egyszer egy nap. Szóval ebben az esetben is extra, a fejlesztés legvégére érdemes tenni.

    Persze ez csak az én véleményem.
    Hja és a céges notimban van SSD, a sajátomban még nincs és vígan elvagyok mindkettővel. Ezen nem sok múlik.

    [ Szerkesztve ]

    "Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Új hozzászólás Aktív témák