Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsis

    Közösségépítő

    válasz philoxenia #42 üzenetére

    Lehet, te viccnek szántad, de én annyira nem, és könnyen meglehet, hogy tényleg hasonló dolgokról fog jönni a teszt hamarosan ;) ;]
    Robi BALBOAA kkor lehet ezügyben keresni foglak valamikor :R
    Sweet Lou 6Ha azt vesszük alapul, hogy az átlag vízhűtésben a víz szobahőmérsékletű. ez meg -8fok körüli, legalább 25C fokot :R
    szumo annyira gyorsan melegszik a cucc, hogy egy jégtáska nem sokkal tudná kitolni az időt, szvsz semmit nem nyernél vele :U
    Mondjuk ha egy bazi nagy fagyasztó ládába raknánnk be a fagyállót, ahogy többen írták, azzal nyernénk valamit, de szerintem egy komolyabb fagyálló sem tudná tartani azt az alacsony hőfokot szóval szép lassan ugyanúgy elkezdene melegedni a lötty...
    mondjuk egy kisebb procinál persze egészen más lenne a történet... de ugye ez a prescott itt már irdatlan sok hőt termel :U
    egy ilyen 2L-es fagyállót 0fok fölé kb 10-15perc alatt juttat, míg pl a 4200+ X2-es AMD-m legalább 30-40percig "küzd" azért hoyg felmelegítse a fagyállót 0fok fölé :R
    eziskamu! Hosszú távra tényleg jobb megoldás mint az én zsepis módszerem :DDD :R

Új hozzászólás Aktív témák