Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • andorfy

    csendes tag

    válasz hallador #105 üzenetére

    Gari kérdésre most rákerestem, itthon a CHS-ben (remélem ők nem szürke áfa mosók, mert akkor gondban lehetek a múltammal, főleg a tőlük beszerzett dolgokat értékesítettem egy kiskerben), hivatalosan, listáról meg lehet venni a Surface-hez a 3 év 4 éves garancia kiterjesztést is EHS és Complete for Business kategóriában is, úgyhogy ezt a kérdést megoldották. Többi nagykert nem néztem meg, elképzelhető hogy ott is meg lehet találni cikkszám alapján.

    "az i7 tök felesleges bele, mert le van fojtva", de hova van lefojtva, vagy honnan?

    "Az aluminium kasztni" magnéziumból készült, ezt a cikkben is rosszul írták :)

    Az meg, hogy kinek mi a kényelmes billentyűzet, az szerintem eléggé egyedi, úgyhogy elfogadom, hogy neked az jobban bejön :)

    Azzal a részével egyet értek, hogy itthon ezt egy nagyobb vállalatnál ezer számra bevezetni alaposabb utánajárás nélkül "kicsit" meredek lenne, de szerintem néhány e-mail váltással, meg telefonhívással mindenre lehetne választ és megoldást is találni :)

Új hozzászólás Aktív témák