Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • danesz17

    csendes tag

    Upc-nél vagyunk mi is, de idén már roppant zavaró, hogy gyakran megszakad a net, a sávszélességnek köze sincs az előfizetett 20 Mbithez...felhívta őket lakótársam, hogy valamit jó lenne, ha csinálnának, vagy mondjanak valamit, hátha van valamimi, amire nem gondoltunk. Amikor elkezdte mondani a lerázós hálókártya újratelepítést, stb, inkább kezembe nyomta a telefont: mondom "...nekem ne, én is ebből élek, hibabejelentőn dolgozok...", elmondtam mindent, amit ilyenkor ki kell próbálni..."őőő, akkor fevegyem hibára?" "Azt megköszönném..." Modemet cseréltek, a probléma továbbra is fennáll, tehát tuti túl van terhelve a rendszer, ezen modem csere meg nem segít...ja a tv-ről nem is beszélve, 3x csatornából olyan kb 13 jött be Tv-n. De ezt a hibát legalább meg tudták oldani, tv-nk már megy...

    A digisek már behúzták kábeleket (a kedvünkért még egy plusz patch kábelt is húztak, hogy online összeköttetés legyen a fsz. 1 és a 3/3-as lakás között, de erről pszt :D ) a lakóházba, már csak arra várunk, hogy köthessünk szerződést...

    "Altissima quaeque flumina minimo sono labuntur" "A legmélyebb folyó hömpölyög a legkisebb zajjal"

Új hozzászólás Aktív témák