Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norbi.

    őstag

    válasz tomboy0013 #848 üzenetére

    Pluszegy.

    Úgy írják itt sok helyen a gyári garit mintha az azonnal 0-24 es azonnal cseregarancia lenne. Lehet venni normális bolti garis telefont is, nyilván nem a sarki arabtól, de van sok bolt akik 5-10-15 éve működnek, lehet nem véletlen.

    Nem akartam direkt válaszolni a hozzászólásra, de így, hogy más is leírta, szeretném megerősíteni.
    "sufni" Boltban dolgozok én is, nevet direkt nem említek hol. Tartunk mi is Xiaomit is, pocokfont is, mindent is., de a 7 évünk alatt nem volt egy panaszkönyvezésünk se gari, vagy bármi inkorrektség miatt, mindent megjavítottunk/kicseréltünk probléma esetén. Viszont a Wayteqről/TMX is tudnék mesélni sztorikat, de hát az a hivatalos gyári gari, ami annyira frankó, így inkább nem teszem. :))

    [ Szerkesztve ]

  • KFORboy

    senior tag

    válasz tomboy0013 #848 üzenetére

    A gyári garancia, hivatalos garancia...
    Minden más csak változói tényező...

    Hazai gari hivatalos úton is szopás, nem hogy még egy idegen akármilyen szervíz álltal.

    Nem érdekel a múltja meg semmi, ha baj van a készülékkel akkor ahhoz a hivatalos, szakrajzokkal és minden okossággal hivatalosan, gyártó álltal ellátott, supportált szerviz nyúljon hozzá !

    A bolti garancia az olyan mint ha nem lenne garancia !
    Ami nem Wayteq-hez szól, az fabadkát sem ér akárki akármit mond !

    Szürke piacos dolgokhoz meg a hivatalos szervíz se szívesen nyúl, hiába fizetnék is (bár jobbára GSM bolt szeretné ezt mindig házon belül megoldani... )
    Az meg külön vicc, hogy akár körbeadják a telót mit a vizipipát mert szaGember Jóska mégsem tud kezdeni vele semmit, de előtte megfeszegette a burkolatot aminek már hézaga van emiatt illesztésnél, meg akár el is nyalt 1-2 csavart...
    A kövi szervizeshez jutás után meg majd megy az ujjal mutogatás meg a hápogás széttárt karokkal... Vagy épp mélyen kussolnak és triplán szopik a júzer mikor detektálja a dolgot, átlagosan persze otthon.

    Inkább adják olcsóbban és köszi, nem kérek garit !
    Amit ők megtudnak csinálni azt én is !

    [ Szerkesztve ]

    Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

Új hozzászólás Aktív témák