Hirdetés

2018. november 15., csütörtök

(#1) Duliee

Duliee
(Jómunkásember)

Tegnap üzemeltem be, brutális rendszersebesség, kedvező ár.

Egyedül az infra az ami hiányzik, de amúgy nem tudok belekötni. A notch véleményes, én teljes képernyős módban inkább "lerejtettem" így szebb felül a kerekítés.

Üveget várom rá, de úgy néz ki, hogy váltja a Redmi Note 5-öst.

FSP600-80TBN 600W 9490 FT | FSP350-60HHN - 4390 FT - garanciával / FSP SFX és TFX tápok is 230-300W-osak

(#2) grafnet

grafnet
(PH! addikt)

Hú, első hsz... lecsúsztam Duliee!

Köszönjük a tesztet!
Lehet még utólag helyesírást, elgépelést javítani?
"... Pocophone F1-et előhúztam, sok arca ismét információdeficit és kíváncsiság ült ki..."

Költői kérdés:
Ezzel a noccsot elrejtemmel annyi bajom van, hogy akkor miért is, mivel is nagyobb a kijelző, ha "kikapcsolom" azt a többletet?
Részemről ez is a parasztvakítás kategória.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi Mix 2S (XA: 6/128, EU 10 dev) + Mi Band 2 > R5+ > RN3SE > Mi4c > RN2p > Alcatel OT-997D > Nokia Fanatic; második vonal: Huawei P8 + Mi Band 2 - R4X - H4C - BB Leap - BB Q5

(#3) Herreløse

Herreløse
(PH! addikt)

Jó jó,de nem kéne.

Szerintem...

(#4) CocooN-z

CocooN-z
(őstag)

2. kutya portre kepnel nem jo a link. Hianyzik egy r betű
Jó Link

(#5) S. Zolika

S. Zolika
(őstag)

Köszi a tesztet, ma megyek egyért már várom, hogy kézbevegyem👍

ニンテンドースイッチ

(#6) Saccco

Saccco
(PH! kedvence)

Pénteken jön! :C
OPO érzés kerülget. :K

[ Szerkesztve ]

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ TEVO Tarantula alu szett eladó (Dual Z) █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#7) margithid válasza Duliee (#1) üzenetére

margithid
(PH! kedvence)

Én is Note 5-öt használok, teljes megelégedéssel, de ez még jobb ár/érték arányú telefon!
Lehet szükségem lesz 2 telefonra, ha úgy alakul ezt fogom választani.
De lehet év végén valami jó kis akcióban igy is úgy is megveszem!
Mi a legnagyobb különbség amúgy eddig a 2 telefon között? Sebességben feltűnő a különbség?

(#8) retroid

retroid
(senior tag)

Lehet kapni most valahol?
Mi store kifogyott jelenleg...

(#9) vacs

vacs
(őstag)

Már csak egy Mi A2 teszt kéne, hogy el tudjam dönteni melyik legyen a nyerő!

Mikor várható az Mi A2 teszt?

(^)(>.<)(^)

(#10) retroid válasza Saccco (#6) üzenetére

retroid
(senior tag)

Hol vetted?

(#11) DJosef

DJosef
(őstag)

Ha az ifju urfiknak erre van szuksege akkor hajra...🤣

(#12) #33762560

(törölt tag)

Kicsit hozzátesz az ember és Mi 8 -at kap..

(#13) margithid válasza vacs (#9) üzenetére

margithid
(PH! kedvence)

Nálam akkor lenne alternatíva a Mi A2, ha normális proci lenne benne. (pl Snapdragon 460, 636)
Igy szerintem ez sokkal jobb ajánlat!

(#14) vacs válasza margithid (#13) üzenetére

vacs
(őstag)

Valamit szerintem félre olvastál, mert az Mi A2-ben lévő SD660 sokkal jobb, erősebb azoknál amiket felsoroltál!

(^)(>.<)(^)

(#15) retroid válasza #33762560 (#12) üzenetére

retroid
(senior tag)

+50 000 Ft az kicsi?! :D

(#16) Saccco válasza retroid (#10) üzenetére

Saccco
(PH! kedvence)

Turbado. :)
Mi A2-öt cserélem be rá, az sajna kamerahibás. :(

█ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ TEVO Tarantula alu szett eladó (Dual Z) █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#17) margithid válasza vacs (#14) üzenetére

margithid
(PH! kedvence)

Valóban. Azt hittem a Lite verzióról van szó...
Viszont abban meg az aksi a gyenge, szóval nálam a pocok a nyerő:)

(#18) judas13 válasza Herreløse (#3) üzenetére

judas13
(őstag)

Detto. Nekem sem kéne, elismervén azért szintén, hogy ennyiért tényleg nem rossz.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz." TWD

(#19) papi77

papi77
(PH! addikt)

Miért kellett kihagyni az NFC-t??? :(
Így sajna felejtős! Pedig színpatikus darab.

"didzsééé bobó"

(#20) adlersson

adlersson
(tag)
LOGOUT blog (1)

"...de simán lehet, hogy egyszerűen bevállalja a negatív nyereséget, csak hogy fiatal vásárlóbázisát bővítse." - Mondjuk a Xiaomi tőzsdei teljesítményének tükrében már lehet, hogy nem a fiatalokat kell elsősorban megszólítani. Nem tudom, milyen saját technológiái vannak pl. a Surge-ön túl, meg persze dicséretes, hogy nem várnak 200%-os profitot termékenként, de nem tudom, K+F terén milyen elképzeléseik vannak. (Vagy lesz crowdfunding? :DDD )

ㄅㄨˋ ㄆㄚˋ ㄇㄢˋ , ㄐㄧㄡˋ ㄆㄚˋ ㄊㄧㄥˊ 。

(#21) S. Zolika válasza #33762560 (#12) üzenetére

S. Zolika
(őstag)

És az szerinted mennyire alternatíva egy olyannak pl, aki nem szeretne 150000-et hanem csak 100000-et adni egy telefonért+majdnem ugyan azt kapja a pénzéért 🙄 Azért 50000ft nem kevés pénz...

[ Szerkesztve ]

ニンテンドースイッチ

(#22) ace05

ace05
(fanatikus tag)

Szóval lényegében ez a telefon a felső kategória Redmi Noteja.

(#23) Duliee válasza #33762560 (#12) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Nálam nem volt szempont a Mi8 és a Mi Mix2s se. Hogy miért, mert tokban hordom a telefonom, így pl nekem a műanyag hátlap is tökéletesen megfelel, nem mellesleg 4000-es aksi nem fért bele a Mi8-ba.

Így gyorsan el is dőlt.

@grafnet: Igyekeztem, mint megbillogozott Xiaomi "hívő" állítólag.... JA ez Pocok, az más ;]

Nem tudok más esztétikus megoldást, mint azt, hogy fekete hátterű a notch, is így kevésbé tűnik fel. Mondanám, hogy hasznos, de nem, az arcalapú azonosítás nekem pl bőven elég volt az, amit a Note 5 is tudott.... Lehet jobb lett volna azt kihagyni, és az infra+NFC kombóval kiadni egy sima előlapi kamerával.

@smc: ALul nekem is túlzó a kerekítés, persze maximálisan követi felül az íveket, de alul lehetett volna kisebb a rádiusz.

[ Szerkesztve ]

FSP600-80TBN 600W 9490 FT | FSP350-60HHN - 4390 FT - garanciával / FSP SFX és TFX tápok is 230-300W-osak

(#24) smc

smc
(őstag)

Tetszik sok ponton ez a telefon, de a hátsó kamerák nem lettek jobbak, és a kijelző kerekítése a sarkokban nagyon furán hat itt, mintha túlságosan nagyot harapna ki a kijelzőből és még ott a notch is. Emellett nincs NFC sem. Viszont ha ilyen szelfi kamera lenne a mix 2-ben még használnám is, az nagyon bejön.

Várjuk a kettest is, mert ez egész jó irány.

i53570-2x4GB-GTX1050TIWF2OC4|BQGW2750HM|MSSURBOOK|MIMIX2

(#25) Fred23 válasza Herreløse (#3) üzenetére

Fred23
(PH! kedvence)

Szintén. Minden elismerésem, ilyen áron ez tényleg egy remek ajánlat, de nekem kell a kompakt méret meg az IP68 minimum!

"a forradalmakat a fiatalok indítják"

Barátnőm rokonának lánya mondja, hogy lesz új telója, már le van beszélve. Igazi csúcskészülék jöhet csak szóba természetesen, mert 13-14 évesen mi más is lehetne a cél, viszont az iPhone X és S9 tippjeim egyike sem jött be. Iszonyatosan meglepődtem, amikor azt mondta, hogy ő egy Huawei P20 Pro-t akar. Jönnek a kínaiak! :K

(#26) novinyul válasza smc (#24) üzenetére

novinyul
(őstag)

Pedig a kamera nagyon jó benne, az első szoftverrel nem volt a toppon, a frissítés után nagyon megugrott a minőség.

Xiaomi Redmi Note 5 - Sony XZ1 Compact

(#27) szkaroly

szkaroly
(tag)

Ennyi pénzért ez egy nagyon jó telefon, de nekem szükségem van az értesítési sávra, így sajnos nem játszik. Kár.

[ Szerkesztve ]

(#28) asdxv

asdxv
(PH! kedvence)

Csak engem zavarnak ezek az agresszív lekerekítések a kijelző sarkainál?
Ráadásul ha el van tüntetve a notch, akkor felül kb nincs lekerekítés a sarkoknál, alul pedig ott az a gigantikus méretű, marha hülyén néz ki: [kép]
A másik a notch...Ekkora káva mellett kb szükség sem lett volna rá, de legalább így megfelel a mai trendeknek...

[ Szerkesztve ]

(#29) smc válasza asdxv (#28) üzenetére

smc
(őstag)

Na erről beszéltem. :D Nagyon fura..

(#30) Quqesz

Quqesz
(PH! nagyúr)

Mi Store-ban nyomkodtam és ahigy le van írva, nem a legfluidabb a rendszer. Kicsit olyan érzésem volt, mint mikor az animáció sebességét leveszi az ember 1-ről 0,5-re. De! Ennyiért ez még elnézhető. A másik a kamera minősége volt, de az még a frissítés elött volt, állítólag azóta sokkal jobb lett(novinyul képei tanuskodnak róla).
Mindenesetre én is inkább MI8-at vennék, de vitathatatlan eme készülék best/buy értéke!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S8+/LG G2/G4/ Honor 8 & Samsung Tab A6 10,1

(#31) Duliee válasza asdxv (#28) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

Felül nincs akkora káva, igen lehetett volna felül akkor üresen hagyni fél centit, mint a Note 5-nél...

Ez most ilyen lett, a design amúgy is szubjektív, a 3D arcfelismerőhöz pedig kellett a notch... Én se szeretem, nekem is kellene az állapotsáv teljesen, de lezárt képernyőn amúgy is látom az értesítéseket.

Ha lemegy a notch őrület, talán majd megkapjuk a Mi Mix2s designt, olcsóbban.

@Quqesz: Nekem nagyon fluidnak tűnik, főleg egymás mellett a Note 5-tel, a Note 5 is kiváló készülék, de nagyon érződik, hogy mennyivel erősebb a vas.

[ Szerkesztve ]

(#32) Quqesz válasza Duliee (#31) üzenetére

Quqesz
(PH! nagyúr)

Akkor lehet a frissítés ezen is javított! Az nem baj 🤗

Samsung Galaxy S8+/LG G2/G4/ Honor 8 & Samsung Tab A6 10,1

(#33) SkyLine3000

SkyLine3000
(PH! addikt)

Nekem ez az ívelgetős kijelző nem gyere be. Ha meg felül, a fekete sáv miatt szögletes, alul meg lekerekített, az meg pláne. Elolvastam (úgy ahogy), továbbléptem.

Lg G3 3/32 Titan, Siemens SL45i

(#34) Saccco válasza asdxv (#28) üzenetére

Saccco
(PH! kedvence)

Ez is egy áldozat, amit vagy bevállal az ember vagy nem. Engem a specifikáció többi része jobban izgat.
Illetve az, hogy jobb a kamera, mint a Mi A2-ben, sőt közelíti a Oneplus 6-ot.
Többet most nem szántam telefonra. Remélem nem csalódok. :DDD

(#35) junior11 válasza papi77 (#19) üzenetére

junior11
(PH! addikt)

Kár érte...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#36) PowerBuldog válasza Quqesz (#30) üzenetére

PowerBuldog
(PH! kedvence)

MI8 és az F1 között számomra az Amoled <> 4000mAh aksi ami hezitálásra késztet. De szerintem az aksi fog győzni.

Shop.Builder - Mi arra gyúrunk, hogy Te izmos legyél!

(#37) aelod válasza asdxv (#28) üzenetére

aelod
(PH! kedvence)

Ez elég tré így. Mindenesetre le a kalappal, hogy ilyen áron megoldották ezt. Van ennél jobb telefon de S845-el olcsóbb nem nagyon.

(#31) Duliee

RN5-höz képest mennyivel jobb a kamera?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#38) judas13 válasza ace05 (#22) üzenetére

judas13
(őstag)

Ez jó! Vagy innen ki indulva ez a felső kategória Suzuki Vitarája. Jól néz ki, van nappali menetfénye, digit klímája,navija,tolato kamerája stb De mégsem egy Q5-ös, "csak" egy Suzuki kopogós műszerfarral és minden más apró kis malőrrel.Viszont ennyiért.
Mondjuk ha hozzám vágnának egyet nem tiltakoznék ezerrel...egyik esetében sem😉

(#39) smc válasza aelod (#37) üzenetére

smc
(őstag)

Igen, az ára az ami brutális. Ennyiért minden kompromisszum belefér. Ha nemrégiben nem vettem volna telefont, most ez is játszana az tuti.

(#40) .Szaki. válasza grafnet (#2) üzenetére

.Szaki.
(őstag)

Azért nagyobb, mert az elrejtés annyit jelent, hogy az a sáv a notch körül is fekete lesz, attól még az idő, akkumulátor állapotjelző, egyéb értesítések látszanak a fekete sávban. A te logikáddal akkor nem lenne értelme a notch elrejtésének, ha ott lenne egy fekete csík és alatta lenne az állapotjelző.

Du sagst, du kannst nicht, dann willst du nicht - ganz einfach, Talent ist nur Übung und Übung macht den Meister!

(#41) judas13 válasza asdxv (#28) üzenetére

judas13
(őstag)

Ez a kép most kissé lesokkolt. Bűn ronda. Szimetria itt nem létezik.... :Y

(#42) mcfly82

mcfly82
(tag)

"Ez a súlyos biztonsági rés már megindokolja az arcalapú feloldás régiós tiltását, bár azt nem, hogy akkor Hong Kongban miért engedélyezett."

Mert ott mindenki egyforma :))

(#43) Kiki18

Kiki18
(őstag)

" azt viszont semmiképp, hogy szentkuti11 bejött a szerkesztőségbe, és nettó ránézéssel áttörte az én arcommal regisztrált biztonsági falat"

Gyerekek ,én sírok. :C :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=kiki18

(#44) Moz

Moz
(PH! nagyúr)

Én is gondolkodtam rajta, de PP helyett Mi 8 lett :

- a Poco neve nem jön be, nagyon nem ;]
- kellett az OIS
- kellett az Amoled (ami 3400-as akksival alig gyengébb, mint a Poco)
- prémium design
- másodlagos kamera
- nagyon jó áron jutottam hozzá (Poco ár)

Ettől függetlenül a PP is kiváló készülék.

Xiaomi Mi 8 6/128

(#45) papi77 válasza junior11 (#35) üzenetére

papi77
(PH! addikt)

Bizony,hogy kár...érintéses fizetéshez elengedhetetlen!

"didzsééé bobó"

(#46) dhstyle

dhstyle
(fanatikus tag)

Nemértem a hypeot a snapdragon 845 / tárhely / akkumulátoron kivül semmise jó ebben a készülékben.

Seat Leon 1.8 20V Turbo :)

(#47) atike

atike
(PH! nagyúr)

Elképesztően jó áron van ha a hardveres tartalmat nézzük. :K .....na de ez a névválasztás... :DDD

(#48) Viper26 válasza Kiki18 (#43) üzenetére

Viper26
(PH! nagyúr)

Mi 8-nál is ugyanaz van állítólag, bárki fejével felold a telefon. :(

MI 8 6/128 blue | Garmin Fenix 5

(#49) Duliee válasza dhstyle (#46) üzenetére

Duliee
(Jómunkásember)

:C Mesélj

(#50) batai15

batai15
(PH! félisten)

Jó telefon nem vitás, de mostanság én úgy érzem a miui kezd inkább hátrány lenni mint előny. Külön vicces hogy szórakozni kell a regioval hogy lehessen például témázni.
Mondjuk ahogy nézem népszerű szóval custom rom rá és akkor igazi best buy.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 4 eladó!

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.