Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • niklebi

    senior tag

    válasz nobillgates #3084 üzenetére

    Ha Magisk 23.0-át telepítetted, és szerintem azt, akkor azt töröld a Magisk app-al együtt. A.12-ön ez a verzió már nem működik. Töltsd le a Magisk Canary app verzióját aminek most 23.016 a verziója. Azt telepítsd a telefonra. Utána PC-én megkeresed a boot.img fájlt az új rom images mappájában, a telóra másolod a download mappába. A Magisk alkalmazásban jobb felső "install"-->"select and patch a file", ott betallózod az boot.img fájlt és "lets go **" pontosan már nem emlékszem. Írni fogja amikor végzett, hogy a download mappába mentette. Az ami így fog kinézni Magisk_patched-23016-*****. Vissza kell másolni a PC-re. Ahova másoltad ott parancsablakot nyitsz, a telefont fastboot módban csatlakoztatod. A "cmd"-be beírod: fastboot flash boot Magisk_patched stb. nyomsz egy entert. Utána fastboot reboot enter. A telefon újra indul. Akkor megnyitod a Magisk alkalmazást--> beállítások--> ott megkeresed ezt " Zygisk" azt bekapcsolod és utána újra indítod a telefont. [Itt] van hogyan kell beállítani. Youtube-on van több videó is, de csak max 2 hónapja feltöltöttek a jók. Bocs, hogy ilyen hosszú lett, de nem tudom olvastál e már az új Magisk Canary-ről.

Új hozzászólás Aktív témák