Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz adlersson #29 üzenetére

    nézd, sok értelmetlen dolog van a világon, egyik közülük a mosogatás, ha van valamire célgép megfizethető áron, akkor ildomos használni, én általában több mindent főzök egyszerre, nincs köztes idő, de ha van, tudok indítani mosást, vagy felhívok valakit pl, főzni szeretek, mosogatni nem, add össze a 10-15 perceket, sok kicsi sokra megy

    potyautas sokáig elleneztem, egykori sógornőmnél mindig belehányták az edényeket, aztán volt h 3-4 nap után kapcsolták be, élmény volt ránézni a benne levő edényekre ( : természetesen vizzel mosogat, de amivel egy nagyobb edényt elmosok, annyival bőven elmos egy adagot
    tavaly hozzáköltöztem a királynőmhöz, neki volt, mint kiderült használni nem tudta ( : egy órás program után - de akár nagyobb után is -, nem kell kinyitni, általában este kapcsolom be, másnap reggel nyitom ki, a gőz mosogat benne a legtöbbet, ráadásul így nem kerül ki a víz a lakásba, legtöbben egyből knyitják a gőz meg hussssss
    ketten élünk, 5-6e-t fizetünk villanyra, vízre még kevesebbet, mosógép is átlagban napi egyszer megy
    az a vicc, ezzel a módszrrel tökéletesen tiszták az edények, foltmentesek is, normál minőségű tablettát kell venni, most meg nem mondom milyet használunk:) próbálkoztunk olcsóbbakkal, azokkal nem voltak ilyen szépek az edények, ebből a 60 darabos volt legutóbb 3200ft

    szerk:
    Hieronymus
    jah igen, mindegy egy van 4 emberre készül az étel:) ha levest főzök abból egyébként is annyit, h 8 ember is jól lakna belőle
    egy egyszerű rakott krumplinál is szép adag edény össze tud gyűlni, aztán étkezés után csak szaporodik, pont erre való egy mosogatógép...persze aki nem akarja nem használja

    [ Szerkesztve ]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák