Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cskamacska

    addikt

    válasz Apollyon #53 üzenetére

    "Sőt, azóta sem semmilyen szándék nem is érzékelhető, hogy egyáltalán lenne erre törekvés."

    Nincs rá szükségük. :D Nem tudnak annyi szoftvertesztelőt kirúgni a minőségbiztosításról, ezeket béna telemetriával megpróbálva pótolni, hogy meginogjon a piaci helyzetük. Márpedig akkor minek. :U

    Természetesen ebből pedig az jön, hogy a fórumon ilyen "nekem nem megy" vs "nekem mindig jól ment, PEBKAC, fogd be a szád buta divat-MS hater troll, képtelen voltál átszokni az új Metróra most meg nyafogsz" retardált sárdobálással lesz diskurzus helyett. Pedig a nagy helyzet hogy mindenkinek igaza van, a szűklátókörű MS fan frissítése simán lehet hogy 30 másodperc alatt települ, más gépén meg nem hogy 30 perc és 3 újraindítás a szintidő, de lehet el sem indul a Win10, mert random okok miatt bebugzik és maga alá kakál.. :(

    De ugye ez van, ha valaki belekényelmesedik a monopóliumba, a mélyen tisztelt pulikum meg készítheti a hátsó fertályát, hogy engedte hogy egy cég egy szoftvere legyen kötelező a gépeken. ;] Nem volt reálisan várható hogy örökké tart a Win98 SE-> Win 2000 -> WinXP SP2 -> Win7 SP1 "majd én kiválasztom melyik jön be nekem" jó világ. Majd most lehet ízlelgetni az Egy Windows korszakában, hogy milyen amikor nem lesz jó Windows amire váltani lehet a rázósabb kiadásokról. :o

    [ Szerkesztve ]

    "Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

Új hozzászólás Aktív témák