Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jaffafa

    aktív tag

    A cikket végigolvastam és gratula hozzá. Tényleg jó. Azazhogy majdnem :D Amit egy ilyen neves portáltól elvárna az ember, hogy TÈNYLEGES VÈLEMÈNYT mondjon az általa "tesztelt" termékröl, azt sajnos nem teszi. Tessék ezt kritikának venni és nem "támadásnak". A "Tetszett" meg az "Ajánlott" plecsnin kívül asszem még a "Különösen Ajánlottat" láttam, de egyrészt ezek a szinonímák nemigazán behatárolhatók, másrészt hiányzik a "Nem Ajánlott", ami ugye elengedhetetlen lenne egy ilyen hírnevü portálon. (Ha van/volt ilyen, akkor Mea Culpa) A jelenlegi "Összegzés" nem más mint egy REKLÀM. Ha szar a termék, akkor is ráaggatunk egy "Tetszik"-et és akkor legalább a forgalmazó is örül, pedig lehetne OBJEKTÌVEN is értékelni a dolgokat, mert a "Tetszik"-"Nem tetszik" kategória eleve egy baromság, amikor ott vannak a tények és az adatok. Tessék egy kritériarendszert felállítani és több kategóriát, vagy 1-10-ig terjedö skálát használni. Persze az is meglehet, hogy nem ez az egész cikk célja, csakhát...........

    ui.: Ezt a szösszenetet az összes "cikkre" vonatkoztatva írtam, mielött vki belémveszne, hogy én útálom a Philips TV-ket.

    /Peace

    "Most már ideje lefeküdni. De előtte elolvasom a NENYI-t, hogy merjek nagyokat álmodni." by Szözö

Új hozzászólás Aktív témák