Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GreenAtis

    tag

    Hát nekem az a véleményem hogyha nem értesz valamihez akkor ne csodálkozz hogy nem fog menni valami. Ad egy: A régi iMac vs külső HDD abból lehetett hogy a külső hdd NTFS-re volt formázva, amit alapbol csak olvasni tud a mac vagy még azt sem. Kell hozzá egy szoftver és utána megy szépen. 2: ha legközelebb beszélni akarsz egy mac belső felépítéséről akkor nézz szét az ifixit.com-on, és nem fogsz találgatni hanem tényeket mondasz. 3: Ha megnézted volna az oldalt akkor rájössz hogy garanciavesztés nélkül tudsz benne cserélni ssd-t, ok mást nem mert az Air tényleg nagyon integrált. Viszont nagyon jól szerelhető mert az egész hátlapja lejön egyben. 4: Nem tudom tényleg minek mac-re vírusíró, kb 3-4éve használok mac-et és soha nem volt semmilyen vírusom. Egyik barátom rakott fel nekem egyszer egy vírusirtót a nod32 mac-es változatát, amitől össze is omlott a rendszerem, de még visszahozható volt a halálból. Amúgy nagyon díjazom hogy van ilyen teszt is, csak kicsit jobban készülj fel akkor, vagy ha mac van akkor valaki olyan tartsa az adást aki mac-es.

Új hozzászólás Aktív témák