Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #95590400

    törölt tag

    válasz sutszi #17 üzenetére

    siratókórus on:
    mer' neeeem tééépéééé.... há' neeem ééééérted.... mééé' neeeem érteddd... hooooova leeesz íííígy a viiiiilááááág....
    siratókórus off.
    egyébként ez a pöcökegér középső gombbal, ez le van védve? mert senki másnál nincs, ha van is pöcökegér. pedig nájsz. próbálkoztam egy hétvégét hp-sal, csak ez hiányzott róla, az ujjam görcsöt kapott, h le kell nyúlnom folyton a scrollozni a tapidhoz, amibe meg néha belelóg a kezem.
    meg amióta lecseréltem tányérosra még a gépelésnél sincs útban.
    14", ráadásnak 2 kiló alatt, vékonka. nekem monnyuk nem tsinos, az a fehér szegély meg végképp ordító. cserébe még drága is, egyedól a bill, az amit nagyon eltaláltak az edge-en. monnyuk átlagos használat mellett, ha valaki nem utazó nagykövet, akkor az akku is elég. állítólag pár perc alatt cserélhető még így is. bár engem is 'rusztrálna, ha nem kivehetős ajtajú az ndk trumixgép. de ízlések és pofonok.

    [ Szerkesztve ]

  • #95590400

    törölt tag

    válasz Blax #43 üzenetére

    egy aprócska, ám nem elhanyagolható tényről elfeledkeztél, mikor csatlakoztál a kórushoz.
    ez az a kis edge jelző a thinkpad mögött. ez jelzi azt, h nem a flottabeszerzésekkel operáló cégeket célozzák meg vele, ahol laptopokat leszarva kezelő céges birkák vannak, hanem a konzumer birkák piacát szeretné megnyerni. mondjuk szerintem a klasszikus tp és szolgáltatásai, meg a konzumer piac igényei továbbra sincsenek ebben a notiban sem egészséges egyensúlyban. ha mondjuk erre az 53xx-as sorozatú probookra kerülne egy ilyen trackpont + 3 gomb rendszer, meg az edge bill, és megvehetném valami renew akcióban, óccsón, akkor számomra megalkotnák a tökéletes notit :DDD.
    így most még mindig egy x61-et hurcolok. pedig milyen jó lenne nekem kb. abban a súlyban egy 13-as noti.

  • #95590400

    törölt tag

    válasz Blax #54 üzenetére

    jó neked. akkor gondolom azt is érted, ami leírtál. csak akkor arra is kéne ügyelni, h más szintén úgy értse, mert az EZ NEM AZ A TP sirámon kívül semmi pluszmínusz nem volt benne. ezt meg kb. minden edge hír kapcsán 10-20-an 80x le szokták írni. 100féleképp.
    az elvakult tárgyfétis szerintem használhatatlanabbá tesz egy véleményt (mindegy, h almás vagy tökös vagy mákos réteses), mint a szimpla konzumidiotizmus.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák