Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tom1939

    őstag

    Szerintem ebben a kiszerelésben nem túl versenyképes ez a gép.

    Mondom én mint tényleges vevő. Nyáron éppen 3 versenyző volt nálam. Ez, thinkpad w520, és dell m6600. A 8760w az igényeimnek megfelelő kiszerelés árán hasalt el (quadro 4000, ssd dupla ár lett volna majdnem)

    Előszőr is videókártya. Ez az alap firepro ugyanaz ami a 8560w-ben van. 17,3-ban ez azért nagyon karcsú. Az előd 8740w alap firepro-ja is több mint 20%-ot ver rá.

    A quadro-k ugyanazok a dell-ben és a 8760w-ben de árban azok nem voltak elérhetőek számomra. Az m6600-ban lévő firepro (8900) közel dupla olyan erős mint ez...

    A hd+ kijelző szintén érdekes 17,3 esetén, de ez a legkisebb gond, rendel az ember full hd-t és kész.

    A játékok terén az enyémben lévő fireproval semmi gond nem volt 3 hónap alatt, több tucat játékom mindegyike (alapvetően steames stratégiai játékok, starcraft II) simán indult.

    Az én gépem listaára augusztusban (akkor azért még más volt a forint) a teszteltéhez hasonlatos volt.

    Pedig alapvetően a gép tetszik, egy quadro 4000-es konfiguráció ssd-vel nagyon ütős lehet. Szerintem külsőre szebb mint az M6600.

    Ja én nap mint nap viszem magammal a gépem (de igazából csak otthoni és munkahelyi asztalon van) és szállíthatóak ezek a gépek is :) Mondjuk én a "táptéglát" nem cipelem, mindkét helyen van egy.

Új hozzászólás Aktív témák