Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bundyta

    tag

    válasz #75912448 #101 üzenetére

    Köszönöm szépen a válaszodat, tehát a 24.976 nem fog beszaggatni rajta.

    És a feliratkezelés? Tud a külső felirat mögé sötét sávot rakni?

    Nem szeretném nagyon leszólni a tesztműsort, de kimaradt pár lényeges dolog:

    - milyen a képe kompozit bemeneten? Nekem pl csak 1 HDMI bemenet van a TV-men, az is foglalt. Általában mp4, vagy DIVX-es kódolású filmet nézek, kíváncsi lettem volna, milyen a kép a "legrosszabb" bemeneten.

    - hogyan keveri le a(z) x.1-es hangot a sztereo kimeneten? Lehet-e kérni, hogy a beszédsávot hozza előre, a többit meg halkítsa le?

    - tud-e torrentezni?

    - egyszerű-e LAN-on (Wi-Fi-n) összelökni XP-vel, vagy Win7-tel?

    - van-e valamilyen lényeges különbség a gyárilag telepített fw és mondjuk a frissen feltelepített között?

    - képes-e az USB portjára kötött külső, csak USB-s csatlakozóval rendelkező 2.5"-os HDD-t meghajtani? Hogyan indulnak róla a filmek?

    - enged-e külső feliratot menet közben betölteni?

    - külsőleg rákötött DVD/Blu-Ray meghajtóról hogyan kezeli a gyári/R/RW-s lemezeket?

    - ISO-ba mentett Br/DVD-vel hogyan boldogul?

    - ha nem kértem felirat bekapcsolást - ez olyan lemezeknél van, ahol menü nincs erre, de van felirat a DVD-n -, akkor benyomja alá?

    Megannyi - számomra - érdekes kérdés, mégsincs rá válasz a teszten. Helyette megy a fikázás, meg a Killa Sample magasztalása. Ha már 50 perces a műsor, akkor annak legalább a fele felesleges volt. :-(

    A pénz nem boldogít. Pláne, ha nincs.

Új hozzászólás Aktív témák