Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz pheke #44 üzenetére

    A röntgengép és az SSD bizonyára jó barátok tudnának lenni...

    Az a gáz, hogy ennyiért ez a vas, abs. nem rossz vétel, de sokan úgy távozhattak, hogy mi ez a hulladék, amiben még hangszóró sincs, rossz a wifi és még a ph is tetü rajta... Hogy nektek miért nem szólt azt nyilván nem tudhatom, nekem több is megfordult már a kezemben, egyet magamévá is tettem tulajdonjogilag és ez rész IS kifogástalanul ment.

    Tehát továbbra is: bővíthető SSD-vel, hiszen az SSD fogalom nem foglalkozik a csatolófelülettel, pusztán tudatja, hogy szilárdtest meghajtóról van szó, mely félvezetős memóriát használ adattárolásra. Tudtommal az első SSD-k -a hadseregben- sem Sata-k voltak, teljesen elfogadott pl. a PCI-e interfész is esetünkben. Egyébként hamarosan 12-13 e körül érkeznek az ebbe a készülékbe is passzoló OCZ SSD-k. Más kérdés, hogy van-e valóban értelme.

    Úgy tűnik a magasfrekis hang a MeeGo sajátossága ennél a készüléknél, mert már túl vagyok pár op. rendszeren ezen a vason, de max. fényerőnél csak MeeGo esetében tapasztalható a jelenség. Lényeg: pl. XP alatt max fényerőnél sincs gond.

    A MeeGo úgy fest a legrosszabb választás erre a gépre, mert bár bootidő tekintetében a legjobb, de minden más téren alulmarad. Az esetleges új tulajoknak feltétlenül ajánlom pl. egy XP vagy egy Ubuntu feldobását, mondjuk Operával és máris szaladni fog az a 420p-s flash. Azt meg már senki nem fogja nekem elhinni, hogy egy K-lite társaságában a 720p mkv 24 fps-el, percekig 0 droppal megy, ritkán eldob 1 framet... ha nem látom nem hiszem el.
    1080p persze halál... 12-15 fps, flash esetén a 720p ennyi.

    XP-s driverek és utilok beszerzéséhez sok sikert kívánok, szép feladat volt, mire minden pöpecül ment, de megéri :K

    Még annyit, hogy XP alatt Operával semmi gond nem volt a ph és az index behozásával, a scroll is szépen megy!

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc

Új hozzászólás Aktív témák