Keresés

Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Két fontosabb újítással megjelent az iOS 17.5

    ma Az EU-ban webről is telepíthetők ezzel appok, illetve bővül a nyomkövetőkre való figyelmeztető rendszer.

  • TopSpin 2K25 teszt

    gp Djokovic nélkül ugyan, de bő évtizedes kihagyást követően visszatért a TopSpin-széria – itt van minden Grand Slam, de vajon a játéknak mekkora esélye van a világelsői címre?

Új hozzászólás Aktív témák

  • freeapro

    senior tag

    válasz ddekany #40 üzenetére

    Pár hete a munkahelyen officehoz és programozáshoz együtt használok egy Dell 2410-et (IPS) és egy FSC P19-2-t (SPVA). Semmi különbséget nem érzek a két technológia között, már azon kívül, hogy a színeket tök másképp jelenítik meg. Még a windows kék háttere sem egyforma. Külön-külön egyikre sem mondanám, hogy rossz, de egymás mellett különböznek.

    Csak szemre teszteltem, meg irfanview-ban nézegettem a képeimet (diáról készült profi(nak mondott) scan) de a sötét részletekkel egyik monitoron sem voltam elégedett (bár ez lehet a program, a beállítás vagy a scan hibája is).

    Viszont ami feltűnt, hogy ez a szélesvászon nagy baromság, egy 1600*1200-as 21" lenne az ideális. ;)

Új hozzászólás Aktív témák