Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • futo001

    senior tag

    LOGOUT blog

    Először is gratula a jogsihoz és a mocihoz. :C
    És a nővéredhez. :DDD

    Szerintem nem rossz választás a V2, nekem volt TL1000R és boxer BMW, ahogy láttad most meg egy V4 Honda. Ezek tényleg picit mások mint a sornégyek, de megvan a maguk varázsa. Pl a hangjuk, SV650 azért elég szépen dübörög. :D A vezetésüket meg kell szokni, pár 1000km és már fel sem tűnik.

    Most csináltam egy vizsgát itt, olyasmit amit az ír és angol rendőrök is és a vizsga napjára az oktató átültetett egy 600-as Hornetre, mivel sokkal simább járású és a vizsgában van "kanyarvadászat", ami egy 20km-es szerpentin, ahol ha akár 1 alkalommal hozzáérsz a fékhez, bukta. Úgy gondolta a sornégy és a Hornet futóműve jobban fog feküdni a feladatra és alapvetően igaza van, csakhogy számomra ismeretlen volt a motor, de annyira könnyű volt vezetni, hogy percek alatt megszoktam, viszont a motorfék hiányzott a kanyarok előtt mivel nem ehhez voltam szokva. Szóval igaz, hogy simább járásúak, talán kezesebbek is, én sem vagyok biztos benne, hogy nem egy 600-as Hornet kellett volna a VFR helyett, de azért ahányszor ráülök a VFR-re, már indításkor vigyorgok. Egyedül ezeknek a motoroknak a vibrációját tudnám feledni, azt nem szeretem egyáltalán.
    De a következő tényleg valami sornégy lesz.

    Sok balesetmentest. :)

    I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák