Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz Armagedown #3 üzenetére

    Én vennék - vetetnék munkahellyel - mert fogyasztás szempontjából teljesen jó.
    Amire én használnék ilyet, az kábé kimerül pár (pár100) oldalas PDF böngészésben esetenként, termék webes felületének konfigurálására, esetleg soros interfészen történő kommunikációra, és kisebb-nagyobb hálózati forgalomra. Erre nem kell i7, 16GB ram, 512SSD, 15" fHD laptop, de egy 13" HD, akármi háttérrel, durván 20GB háttértárral - ami tisztán az enyém - bőven elég. Üzemidőben meg lehet olyan, hogy megy 3 napig egyfolytában, mert a készülékházba elfér annyi akkukapacitás. Sebesség nem kell, mert én viszek be adatot, azaz kábé ahogy gépelek, úgy történnek is a dolgok. Szóvasl egy akármi office csomag féle untig elég. Prezentálni nem erről akar az ember, de egy excel féle, word féle bőven jó, nem kell több erőforrás, mint egy mai közepes mobiltelefon. Csak kellenek PCs fizikai interfészek.
    Azaz munkahelyi "kapának" ideális gépet lehet csinálni. És ilyesmi feladatra sokan használnák, ha tényleg hosszú az akkuidő.

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák