Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Winner_hun

    félisten

    válasz Belba #50 üzenetére

    CIBEZZ-t nézd meg, nekem az van. 26 éves korig ingyenes, illetve majdnem, csak évi 500 forintos (490) kártyadíj van.
    - hogy biztosítás van-e, azt nem tudom
    - 2x lehet egy hónapban ingyen pénzt felvenni
    - internetes átutalások ingyenesek
    - lehetőleg ingyenesek legyenek a havi rendszeres megbízásaim - :F
    - legyen Mobil-Info (lehetőleg ingyen, vagy jó olcsón) - van, valamennyibe kerül ha jól emlékszek (nekem nem kell semmi ilyesmi, ott a net és kész, az ingyenes)
    - netbankja egyszerű (bár nekem volt ami zűrös volt de azért mert nem volt meg a kódom, bár azt meg csak később tudtam meg, mindenesetre ügyfélszolgálat :R)
    - ne legyen muszáj havi fizetést oda utaltatnom - :F
    - legyen sok ATM-je (a lakóhelyemen, környéken, országosan) - passz, neten meg lehet nézni
    - közel legyen a bankfiókja, ha mégis ügyeket kell intéznem személyesen - ezt is

    ► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

  • joey04

    titán

    válasz Belba #50 üzenetére

    köszönöm szépen, megnéztem a K&H honlapját az jó megoldásnak tűnik, azért még nézelődök tovább.tehát ha jól értem igénylek egy dombornyomott kártyát melynek részletei itt le vannak írva. itt viszont azt látom hogy MasterCardnál a minimális induló betét 20000 ft ami persze még mindig jobb mint az otp féle többszázezer.ezt az emeltszintű számlacsomagban kérem aminek díja 500ft(én a sok ÁSZF meg hírdetmény között megmondom őszintén nem találtam meg.)tehát ha én jövő hónapban bemennék a K&H-hoz és mondom hogy számlát szeretnék nyitni kérném a dombornyomott mastercard kártyát és az emeltszintű számlacsomagot akkor mennyit kell ott helyben befizetni?és milyen keresztkérdéseket tehetnek fel amikről fogalmam sincs? :B

    és láttam a mobilinfónál hogy havidíj az nincs az emeltszintű számlacsomagban de üzenetdíj az van igaz csak 50% az mennyi?

    nagyon szépen köszönöm előre is a segítségedet, így legalább egy bank ajánlatát már teljesen kiismerem.

    "Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Új hozzászólás Aktív témák