Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habib[HUN]

    senior tag

    válasz Jim Tonic #157 üzenetére

    Meg még az se egy hátrány, ha az ember figyel a garanciaidőkre. Mielőtt lejár cseréli is az ember.
    Amúgy tényleg nem nagy összeg a mai világban 50 ezer forint. Főleg amilyen igények vannak a mai világban.Teszem azt az Attila Total War szépen megizzasztotta a gépem. Nem véletlen lesz hamarosan i3-i5 csere. Egy sima vga upgrade-et se lehet 20 ezer alatt megúszni.
    Adott egy alsó középkategóriás 750ti kártyám. Nos ez most mondjuk 30 ezer körül ér. Egy GTX 960-as kari meg cirka 60 ezer. Itt van egy 30 ezres tétel. Ez csak egy vga igazából semmi extra kártya. Nem UHD-n akarom meghajtani. Igazából ez is középkategória, csak a túlsó vége a kínálatnak. Ha már ezt a kártyát megveszi az ember akkor már hozzá illő proci se ártana. Elvégre az i3 már kevés is szerintem hozzá. Ez egy évi termés. Következő évben hozzáigazítja az ember a memóriát, jöhet egy jobb monitor.... Ha ez ember folyamatosan pörgeti gari időn belül az alkatrészeit az pénzbe kerül. Viszont nem nálam halnak meg a cuccok, ha meghalnak.

    Persze tisztában vagyok vele, hogy sokak szerint az 5 éve összerakott gépükön is minden gyönyörűen fut. Nos hogy kinek mi a gyönyörű az elég szubjektív. A bátyám ezer éves x2-es konfigja is elketyeg még szépen. Mondjuk szépen csenden azért 2 gigáról 8-ra lett növelve a memória, a régi házból úja költözött a vas, ha már ott volt az ember SSD is bejátszott.... Ott is pikk-pakk összejött egy szép összeg.
    C64 óta vagyok a szakmában, és eléggé utánanézek és odafigyelek mint mikor és hogyan veszek, hogyan adok el.

Új hozzászólás Aktív témák