Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skillet

    addikt

    Szerintem ötletes és a célnak megfelel.
    Ezek után pára problémád biztosan nem lesz.
    Pár észrevétel, csak, hogy belepofázzak ;)
    Én zsalusra csináltam volna az ajtót. Gravitációs zsalu, esetleg ereszelem. Van ezeknek rengeteg típusa, állítható zsalu is. Sok műanyag, alumínium idom van, azok nagyjából olcsónak mondhatóak és könnyű velük dolgozni.
    Mivel ráadásul erkélyről beszélünk, picit túlzásba vitted a szigetelés (ajtó) kérdését.
    A másik. A lakás igazi szellőzőjével mi a helyzet? Fürdőben van, de nem az igazi?
    Oda nem volt lehetőség berakni ezt a ventit?

    Összességében ezek már csak csacskaságok csupán, a rendszered hibátlanul fogja tenni a dolgát!
    Gratulálok hozzá!
    Nem hagytad, hogy beborítson a pára :)

    Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

  • Skillet

    addikt

    válasz Dany007 #11 üzenetére

    Az ablakszellőző olyan esetben látja el a feladatát, ha a lakás/ház szellőzője rendesen működik. Vákuumot csinál és a nyílászáróktól szívja a levegőt. Régen is így működött a nyílászárók szellőzése, csak a réseken, hézagokon keresztül. Akkor még nem voltak ilyen csodamód záródó ablakok, ajtók.
    Szóval jók ezek, ha jó a központi szellőző.
    De szerintem teljesen mindegy, a lényeg, hogy faszányosan kitaláltad és megoldottad! Nagyon jó lett. Sokaknak ilyesmihez semmi esze és vagy így hagyják, vagy sok százezerért csináltatnak egy szellőző rendszert :)

    Attix70:
    Írta, hogy sok-sok óra alatt sem számottevő a lehűlés. Jelentős számla többlet ilyen jellegű rendszernél nem fog keletkezni. Ami meg mégis, az bele kell, hogy férjen, meg kell, hogy érje.

    [ Szerkesztve ]

    Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

Új hozzászólás Aktív témák