Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leslieke

    Jómunkásember

    válasz Kleroo #33 üzenetére

    Szerintem átlagfelhasználónak a TZ10 tudása is elég, a profik meg nem a TZ20-at se vennék meg.

    A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

  • Necc

    addikt

    válasz Kleroo #33 üzenetére

    Azt aláírom, hogy specifikációk alapján sokkal jobb. Vérpistikéknek.

    Tény ami tény, TZ20 > TZ10, visszafelé azért nagyon ritkán szoktak fejleszteni (de azért van rá pár példa, lásd: Nokia N95 -> N96), de azért a 2 masina között csak itt-ott fellelhető apró csiszolások vannak (no meg a megapixelwar további fokozása természetesen) meg 1-1 új szolgáltatás ami nélkül meg tudsz lenni és ennyi.

    Ja meg "FullHD" videó... mégis mondja már meg nekem valaki hogy minek? Azért hogy bámuld a "FullHD"-s 24" -os TN+film -es PC monitoron? Vagy hogy bámuld a csak 720p-t tudó 3X" -os LCDTV-n a nappalidban? Ugyan már... Ahogy egyik ismerősöm anno remekül megfogalmazta (és azóta se tudom olyan jól visszaadni): az emberek vagy 85%-a annyira nem lát, hogy semmi eltérést se látna egy 720p vagy 1080p videó között egy 40"-os képernyőn. Hab a tortán, hogy a videó bitrátája a felbontás növekedése ellenére egy fikarcnyit sem változott, azaz fenntartásaim vannak a felbontás növekedésével járó képminőség-javulással kapcsolatban is.

    A jobbfajta videó és sorozatfelvételi módot pedig a modernebb feldolgozóegységgel érték el, és nem csak a szokásostól eltérő MOS szenzorral.

    A "gyér képminőség" okának én inkább a generációk óta nem növelt szenzorméretet hoznám fel.

    Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

Új hozzászólás Aktív témák