Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaUser

    addikt

    válasz waterman_ #32 üzenetére

    szerintem még egy tescós fogyasztás mérő sem csal 6-8 wattot, amikor a készülék csak 0.5 wattot vesz fel, márpedig valószínűleg egy konnektoraljzatba dugható fogyasztásmérővel követték el a mérést. én annak jobban hiszek, mint a marketingesek által megálmodott doboznak. és 6-8 watt stand by fogyasztás durván sok! nagyon durván

    A fogyasztásmérő nem csal ennyit, csak simán szar az elektronikája. Nekem a plazmánál ír ki majdnem mindegyik 30W-ott standby-ba. :( Aztán persze kiderült, hogy gyakorlatilag ugyanaz a szar áramkör van mindegyikben, egy régi analóg mérőt használva (vagy a villanyórát nézve) egyből kiderült a turpisság. De pl. a hűtőt sem tudtam mérni még semmivel normálisan. (Vagy nem mutatnak semmit, vagy 0.4 a pf..) Szóval én inkább hiszek ilyen esetben a gyárnak, ez nem kínai telefon 3x-os optikai zoom-mal.:D

    Egyébként a 30W-os fogyasztás szvsz egy ilyen felbontású monitortól nagyon szép, bár az látszik, hogy akkora fényerő kell az apró pixelek miatt, hogy képtelenek normális fényerőeloszlást elérni..

    ''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

Új hozzászólás Aktív témák