Keresés

Hirdetés

  • A KINGPIN kártyák visszatérnek a PNY égisze alatt

    ph Ez sajnos azt jelenti, hogy ezzel a fémjelzéssel már alaplapok sem jönnek majd az EVGA-tól, de a high-end GPU-k elkötelezett hívei dörzsölhetik a tenyerüket.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • BYD Atto 3 menetpróba

    ma Ez kéne legyen a kínai slágertermék az európai piacon, mert tágas, olcsó és elég modern is. De adódnak kompromisszumok.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Prison85

    senior tag

    Nekem az XL3-mal csak negatív tapasztalataim vannak. Az első bírt kb 3 órát BF3 alatt majd "elfelejtette" érzékelni néhány gomb lenyomását. Ment vissza garanciába, készségesen küldtek helyette egy másikat, amelyen szorultak a gombok így az is ment vissza. A harmadik darabot példányt már kibontás nélkül el is adtam egy barátomnak. Billentyűzetből CSAK MS (saját vélemény).

    Van pár Mionix termék is a családban (Alioth 400, Naos 3200, Keid20B). A tapasztalatok alapján egy olyan márkáról beszélhetek, amivel nincs semmi probléma és anyagminőségben sokszor felülmúlja a konkurenseket. Nem találkoztam még olyan egérrel, aminek kellemesebb tapintása lenne, mint pl a Naosnak.

    BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

Új hozzászólás Aktív témák