Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz Mercutio_ #17 üzenetére

    Mondjuk a 4-5x nagyítás tényleg érdekes lehet, egyszer azért kipróbálnám, de tartok attól, hogy azzal művészet dolgozni. :B

    Na ez a türelemjáték nálam nem működik, nem tudok órákon keresztül feszülten figyelni, bár valószínű nem is kell, csak jól kell virágot választani, szerintem ki kéne próbálnom valamikor.

    Köszönöm (van még jó pár feldolgozatlan is, nem foglalkoztam vele mostanában túl sokat). Szerintem fontos, hogy amit az ember fényképez érdekelje, de semmi esetre se undorodjon vagy féljen tőle. Elég sokat kell csúszni mászni köztük, ha le akarja őket kapni az ember. Láttam már korábban a képeit, félelmetesek, de nekem kicsit egyhangúak is, talán , mert csak ugró pókokat fényképez igazán.

    ROBOTER: én azért néha örülnék neki, ha folyamatosan látnám az éles tartományt, hál' istennek elég stabil a kezem, legtöbbször, ha nem éles egy képem, az azért van, mert a nem kielégítő mennyiségű fény miatt csak saccra lövöm el a képet, de nem jön be.

    [ Szerkesztve ]

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák