Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fordfairlane

    veterán

    válasz zso73 #27 üzenetére

    Érdekes volt egyébként ez a fajta rábeszélés, ami annakidején ment. Első körben a főiskola mindenkinek OTP Junior kátyát akart csináltatni, és először azt mondták annak a néhány bankkártyával rendelkezőnek, hogy csak OTP-s számlát fogadnak el, más nem jó. Majd miután ezért az egyik diák (nem vicc) ismeretlen tettes ellen feljelentést tett! :)) a kerületi rendőrkapitányságon korrupció gyanújával, már nem volt kötelező az OTP kártya.

    Akkor jött a második felvonás, mert voltak páran, akik azt mondták, hogy ők nem hajlandóak emiatt számát nyitni, és őket is próbálták presszionálni, hogy akkor nem kapnak ösztöndíjat, de ezt is bebukta a főiskola.

    Én szépen beálltam a sorba, megkaptam az OTP Junior kártyámat, legfeljebb azért morogtam, mert ezt a kártyát (meg a többit) akkoriban sehol sem lehetett használni, csak arra volt jó, hogy az automatából felvedd a pénzt. Én akkor lettem ideges, amikor júliusban nem tudtam felvenni a pénzt, csak személyesen, és "természetesen" csakis a számlavezetőbankfiókban, más OTP fiókban nem.

    x gon' give it to ya

Új hozzászólás Aktív témák