Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dabadab

    titán

    válasz Carpio #19 üzenetére

    "Nem hiszem, hogy rosszabb lenne bármelyik másik banknál"

    En ugy masfel evtizede vagyok az ugyfeluk, es erosen remelem, hogy rosszabbak a tobbinel. Mar az is vicces, hogy igy a XXI. szazadban meg letezik a "szamlavezeto fiok" fogalma naluk, a nyilvantartasuk kaotikus:

    Megprobaltam par eves szamlakivonatokat beszerezni (es itt most eltekintenek attol, hogy az elso ugyintezo siman letagadta, hogy tole lehet ilyet kerni, aztan a vegen par darabbal kevesebbet kaptam, mint kertem) es olyanokat mondtak, hogy jojjek vissza ket nap mulva, addig elkuldik (papiron, kinyomtatva!) Pestrol, aztan meg amikor visszamentem, akkor odaadtak egy reszet, mert a tobbit nem talaltak(!), de kerestek (aztan par nap mulva elokerult).

    Az asszony eskuvo utan bejelentette, hogy uj neve van, kapott uj kartyat. Par honap mulva jott egy bankkartya a regi nevere. Az ugyintezok szerint ez vmi fantomkartya, reklamalunk (az OTP biztonsagi fonokenel is), "jajbocsanat, atirjuk". Ehhez kepest ugy egy ev mulva megint jon egy kartya a regi nevere, az ugyintezok szerint nem is letezik, de azert megis ott a kezunkben. Most mar aztan tenyleg atirjak.

    A lakashitelunket anno szinten az OTP-nel vettuk fel (az epittetonek volt veluk vmi szerzodese, igy elvileg egyszerubb volt az ugyintezes), akkor derult ki, hogy a rendszerukben a kartyam vhol meg mindig Juniorkent szerepel, bar mar hosszu evek ota nem az. Egyebkent a hitelrol minden adatot egy nagy papirdosszieben tartottak, egy csomo fontos infot meg egyszeruen ceruzaval rafirkantottak a dossziere - amit aztan a kovetkezo kollegina vagy eszrevett, vagy nem, vagy megertett, vagy nem. (Es akkor itt megint nem emlitem az ossze-vissza hulyesegeket beszelo ugyintezoket, kedvencem:
    - Kellene plusz ingatlanfedezet.
    - Es kb milyen erteku?
    - Mindegy.
    - Nincs also ertekhatar?
    - Nincs.
    - Van egy kis hobbitelek, az jo lesz?
    - Nem, az nem eleg ertekes.
    - Ezek szerint megis van ertekhatar?
    - Nem, nincs.
    Ezen a ponton kertem az irodavezetot.)

    Szoval, komolyan remelem, hogy az OTP tenyleg rosszabb, mint a tobbi bank.

    [ Szerkesztve ]

    DRM is theft

Új hozzászólás Aktív témák