Hirdetés

Hirdetés

  • A KINGPIN kártyák visszatérnek a PNY égisze alatt

    ph Ez sajnos azt jelenti, hogy ezzel a fémjelzéssel már alaplapok sem jönnek majd az EVGA-tól, de a high-end GPU-k elkötelezett hívei dörzsölhetik a tenyerüket.

  • Olcsó USB WiFi AC adapter

    lo Egy olcsó WiFi AC USB adapter jó szolgálatot jelenthet, ha az új router csak elvileg támogatja a 2,4 GHz-es átvitelt.

  • BYD Atto 3 menetpróba

    ma Ez kéne legyen a kínai slágertermék az európai piacon, mert tágas, olcsó és elég modern is. De adódnak kompromisszumok.

Új hozzászólás Aktív témák

  • BekeVon

    tag

    nem tom hogy egyesek mért vitáznak annyit, sztem teljesen meg lehtünk elégedve a PH tesztejivel, részemről korrektetek, külföldi ooldalakon is hasonló eremények vanak, nem linkek akit érdkell googléé.
    a méreg drága 13-18 k ft(vagy e fölötti) hűtőknek meg abszolút semi értelme!!!
    Haver példája erre a szép bizonyíték 13 000 FT házi vízhűtés cnc-zet cpu-gpu blokk,wv golf hőcserélő+2db 12 cm venti, 3000Ft akvárium pumpa+ pvc csövek kariabínerek, műanyag "hordó".....deszvízbele és lám a 3,0 cpu 4,2őn, 45fokon megy stabilan, szoba hőmérsékelten....szeritnem 13 k ért jobb hűtőt nem találsz, szméyl szerint a CM jön be nekem

    cpu:core 2 dou <--- bele leht kötni, hogy nem qvad de sztem nem ezen vana lényeg most

Új hozzászólás Aktív témák