Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • llaszlo

    veterán

    válasz hallador #50 üzenetére

    Blablabla. Pont te nem vagy hajlandó elismerni, hogy semmit sem tudsz alátámasztani csak a saját véleményed leírtad és azt tényként akarod beállítani.
    Az persze meg csak kamu szerinted ami az XMS eredménykimutatásában van. Csupán azért, mert ez a véleményed, de érdekes módon azok az adatok pont ellentmondanak annak amit állítasz, de te ezt is megszagérted a nem létező közgazdász ismereteiddel.

    Te alá tudod támasztani amit írtál bármivel is? Nem, akkor meg nincs miről beszélni.
    Az eredménykimutatásban látszik, hogy az XMS bevétele folyamatosan növekedett és pozitív lett az eredmény? Igen. Ami homlokegyenest ellentmond annak amit te itt összeregéltél.
    Tehát te vagy az akinek semmi nincs a kezében csak a véleménye, de ezt nem hajlandó elismerni. Pont!

    [ Szerkesztve ]

  • hallador

    addikt

    válasz llaszlo #51 üzenetére

    Többször bebizonyítottad, hogy nem vagy képes csak mellébeszélni. Igazad van. Komolyan. Én feltételeztem, de Te csak jöttél a számaiddal, amik semmit nem jelentenek az ég egy adta világon. Ja neked lehet, de az egyesülés nem ezt feltételezi.

    Aztán véleményem, valamint feltételezésem lehet nem? Ja hogy Te csak tényként tudsz kezelni bármit, ez a Te betegséged nem kellene másokra ráhúzni a saját hülyeséged. A másik, hogy a fórum erre van, ha neked nem tettszik arról ne más tehessen már.

    Te megint beállłítóttad az elméleted, hogy így kamu (Már aki nem azt mondja amit te elvársz), meg úgy kamu, ez a Te véleményed. Ez még mindig csak egy vélemény nem tény, persze Te mint fő látó ezt vágod... ;)

    de ezt nem hajlandó elismerni. Pont!

    Pont hogy én ismertem el. Vélemyény Te meg folyamatosan okoskodsz, nem vagy egyedül, viszont mit is ismertél el? SEMMIT

    Ja de egy dologhoz van közöd, amit itt művelsz idézlek: Blablabla, viszont ezt minden logika/gondolkodás nélkül képes vagy kivitelezni. (Komolyan Te vagy az Apple álma.) :)

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

  • llaszlo

    veterán

    válasz hallador #52 üzenetére

    A 25-ös hozzászólásodat úgy adod elő, mintha az maga a valóság lenne és te tévedhetetlen lennél. Jössz a buta szövegeddel, hogy nem ment a bolt, meg az itthoni árak stb, miközben egyre nagyobb a forgalom és a nyereség is. Biztos azért nyitottak új boltot, mert nem volt hozzá semmi tőke és a forgalom is azt mutatta, hogy nem kell. Persze annyira hülye András, hogy a semmire nyitott új boltot.
    A vélt valóságodat semmivel nem tudod alátámasztani, csakis a saját véleményeddel. Ezt hívják úgy, hogy önigazolás. Ebben nagyon jó vagy, de közgazdásznak ne menjél.
    Tehát nem véleményt nyilvánítottál hanem mindezt tényként közölted amit azóta sem tudtál bizonyítani.
    Mert szerinted a számok is csak kamuk, szerinted András is csak kamuzik. Nem én vagyok a látó hanem te, te tudod jobban, hogy mi is van a háttérben mindenféle bizonyíték nélkül. Mr önigazoló szagközgazdász.

    Szóval alá tudod bármivel támasztani a 25-ös hozzászólásod?
    Vagyis azt, hogy nem ment a bolt?
    Hogy nem volt tőke?
    Hogy be kellett volna zárnia ekkora forgalom és nyereség mellett?

    Hol van ezekre a bizonyítékod?

    [ Szerkesztve ]

  • hallador

    addikt

    válasz llaszlo #53 üzenetére

    Kedves Ilaszlo mennyiszer kellene neked leírni, hogy igazad van. Bizony van aki nem úgy gondolkodik mint Te halad is.

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák