Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dabadab

    titán

    válasz MMSZoli #27 üzenetére

    "A TV-be beépített elektronika (erőssége, memória-sávszélessgée, képjavító rutinjai) szabja meg, hogy mennyire lesz jó a nézett képed, NEM pedig a forrás."

    Ez nem igaz. Az atmeretezes altal okozott minosegvesztes eltorpul a tomorites altal okozott minosegvesztes mellett, akkor is, ha 40 mbites h.264 a forras.

    "Még mindig van egy problémó: a legelső átalakítás a 16:9 (1.777 : 1 !) képarányra történik a lejátszó részéről. Holott a filmek jó része anamorph (2:35:1, 2.33 :1 ) képarányú, különösen a Blue-Rayek és azok Rip-jei."

    Meg kell kerdeznem: lattal mar LCD-t v plazmat? Az anamorph cuccokat ugy rakjak ki, hogy alul meg felul marad egy fekete sav (foleg, hogy maga a lejatszo eleve igy kuldi ki).

    "jelenleg erre EGYETLEN üdvözítő megoldás van, ez pedig a Philips 56PFL9964 + 21:9 kompatibilis Blue-Ray lejátszó"

    Most vagy te vagy a Philips marketingese, vagy csak telebeszelte a fejedet ezekkel a hulyesegekkel egy ilyen alak :) A valosag ezzel szemben az, hogy barmilyen lejatszo meg barmilyen LCD/plazma eseten pont ugyanazt latod, mint ezen a kombon, a kulonbseg annyi, hogy ha megveszed ezeket a Philips izeket, akkor a 16:9-es musoroknal lesznek fuggoleges fekete csikok, a tobbin meg a 2,35:1-eseknel lesznek vizszintes csikok.

    DRM is theft

  • Lars

    őstag

    válasz MMSZoli #27 üzenetére

    Hát abban az árkategóriában, ahol az a tv-van, már nem ilyen lejátszóban kell gondolkodni.
    Nekem az egész cucc nem volt annyi az álvánnyal együtt, mint az a tv :)

Új hozzászólás Aktív témák