Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Synthwave #61 üzenetére

    Eegen, tudom, hogy Q Acoustics egy "redvás" U7 Echelon mellé overkill, de nem találtam jobb USB-s surround hangkártyát (a SB X7-tel kapcsolatban csomó lehetséges problémáról olvastam netszerte).

    VGA, Founders Edition: Persze, teljesen referencia és zaj / hőtermelés szempontjából elmarad a legtöbb (ha nem az összes) 3rd party gyártó megoldásától, viszont szűkös házban az ilyen blower-típusú hűtések jobban teljesítenek. Az meg egy percig sem volt kérdés, hogy EVGA legyen, ahogy az sem, hogy GTX1080.

    ház: Hát ezt nem tudom mással igazolni, mint hogy love at first sight, hiába kissé szűkös belül, meg hiába kerül annyiba, mint egy TN-es G-Sync moncsi. Ezt nem lehet / kell racionalizálni. Emiatt lett a Broadwell-E platformból mITX-es Kaby Lake. Ránézésre egyből a régi SGI munkaállomások ugrottak be róla.

    monitor: Eeegen, GTX 1080 mellé FreeSync-es. Nem mondjuk egy G-Sync-es ASUS PG279Q. Az ok prózai: tojok a mindenféle sync-ekre, ezzel a géppel úgyis mindent, amit akarok, legalább 120 / 144 fps-sel fogok nyomni és a monitor pedig egy EIZO. Mármint EIZO. Nem ASUS, nem Acer, nem BenQ, nem kutyafüle. Minőség. Egy Sync nem fog eltántorítani mellőle. : >

    Capture card: Igen, egy PCI-E-s HD60 PRO nyilván jobb lett volna, viszont a lapon nincs több slot, külön Stream PC-t nem akarok építeni, arról meg nem voltam meggyőződve, hogy a netezős gép elé lenne vele 720p60 és az 1080p60 vajsima streamhez - meg különben is kellett bele az az egyetlen alaplapi PCI-E slot a belső hangkártyának.

    Kaby Lake procik: Legújabb, leggyorsabb desktop platform, a delid meg ugye kell nekik, úgy már nincs para.

    Az egyes gép tápja: Kicsit overkill az a 650 W, egy jó 500-as is elég lett volna, viszont sajna a PRIME Titanium szériából ez a legkisebb, másból meg nem igazán találtam modulárisat ilyen hatásfok és minőség mellett.

    A kettes gép tápja: Fölösleges ennél nagyobb teljesítmény, ajánlott táp és belülről ki lehet szépen veszegetni a fölösleges kábeleket, így pszeudó-moduláris.

    stb. stb.

    Meg álomgépek, meg minden, de azért próbáltam nagyjából a realitás talaján maradni és kerülni a totál fölösleges, meg orbitálisan túlárazott alkatrészeket, amennyire lehet.

    Szóval a konfigokat érintő esetlegesen felmerülő kérdésekre ("Mér ez, te paraj?") zömében van racionális magyarázat. :D

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák