Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • misx

    senior tag

    Most már tényleg nem értem hogy a prescott 3gigás p4-emen 7600gt-vel miért akadt még lowon 640-ben is a dirt. Csak az én gépem volt szar? Meg más játékok is lassultak rendesen meg-megakadtak. Tudom hogy a hardvergyártókat pénzeljük, de olcsón is fenn lehet jól tartani konfigot. Inkább kiadom az évi 40-50k-t (átlagban, használt alkatrész eladást levonva), minthogy 20 fps-sel szenvedjek, és nem tudom a csókát becélozni mert 1 centiket ugrik a célkereszt, ha fordulok. De ez persze nagyon sok mindentől is függhet (pl. memóriasebesség, driver, alaplap teljesítménye, vinyó cache stb.)
    Amióta az új Core2-es konfigomon vajsimán fut minden, nyílván sokkal könnyebbek a játékok. Persze mindenki azt használ amit akar. :K
    JA és a fűtés. A P4-en ment a venti mint az állat, a Core2-m meg még venti nélkül is ment egy napig, amikor rosszul dugtam fel a csatit az alaplapra. :DDD És kevesebbet fogyaszt. Most vettem képcsöves helyett új LCD monitor, így még csökkent a fogyasztás. Azért ez is fontos szempont a fejlődésben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák