Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Postas99

    senior tag

    válasz ghiottone #496 üzenetére

    Szia!

    Rividen, a Pixel7 megvan - ez a privát) és a céges Samu A71 akksija elkezdett haldokolni 20% alatt csak kikapcsolt állapotban lehetett már tölteni. De mivel nem javíttatunk telefont 2,5 év kihordási idővel ezért kaptam egy A53-at az mindenben sz@rabb volt, a kijelző olvashatatlan fényben, laggolt újkorától, egy hulladék volt, az autópályán megőrült és 130-as tempónál közölte hogy 200-al megyek meg másohvá tette a poziciót, mindezt az olasz autópályán..A lenyeg hogy visszadobtam 1 hét után hogy ez rakás sz@r Amúgy is gyűlölöm a samsung telefonokat mindegyik laggol, valaki meglátja a 60Hz és 120hz képfrissítés közötti különbséget én meg meglátom a laggot még a mikro laggot is, és a samsung a mai napig nem tud összerakni egy saját bohócruhát az androidhoz ami igazán jó lenne és ne laggolna. Választhattam szabadon 170e Ft-ig hogy milyen készüléket szeretnék. Így lett ez, a céges és Samu A71 mentést toltam vissza rá. Lehet ez a gond.

    Amúgy lehet tényleg egy SIM csere megoldaná, mert 6 éves a kártyám. Azóta nem volt cserélve.. Ellenben nekünk van egy halom POOL simünk, egy ideig én cserélgettem őket. tehát ha cserélek is akkor is régi kártyát tezek a készülékbe.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák