Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DraXoN

    addikt

    válasz #04430080 #3 üzenetére

    hitelre venni szórakozási cikket?
    ha munkára kéne még megérteném (hisz akkor jó esetben visszatermeli az ember), de szórakozásra (hogy éri ez meg)?

    bár tudom itthon a mobilt is hitelre veszik az emberek (nyújtózkodjunk tovább mint amíg a takaró ér ... jeeee, csak meg ne fagyjunk)...

    Ilyenkor előnyös, hogy nem tanítanak pénzügyi fogalmakat normálisan az iskolákban (simán lehetne rá egy teljes évnyi tananyagot szentelni neki középiskolákban) ... tudom a mérleg másik oldala a "gazdaságpörgetés", de mikor hitelre szórakozik a nép.. az már régen "lufi" ami veszélyes és idővel kipukkan (lásd: USA 2008)

    A kártyák maguk "okék" is lehetnének, de én úgy se ebben az árkategóriában "szemezgetek"... 50K max amit 2-3 évente elköltök videó kártyára (átlagban).. amit tudok azon ársávban "jót" szerezni az lesz ... tavaly ősszel azért lett egy RX470 40k-ért ... most meg már olcsóbban is van ilyen, vagy jobb azonos áron (használtan persze).. de konkurens kártya nem volt akkor használtan ennyiért ami teljesítmény/ár mutatóban a RX470 szintje körül tud.. mostanában nem tudom, nem keresek utódot, nem figyeltem a piacot... (mondjuk mostanság játszani is ha havi 10 órát ha játszok.. az se feltétlen "grafika igényes", így marad egy ideig az RX470)

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák