Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tailorzsolt

    tag

    válasz zhata #563 üzenetére

    Én is alkalmazkodó fényerőn használom és én elégedett vagyok az eredménnyel. Az előző három készülékemmel, ha összehasonlítom, akkor a OnePlus 6 és 6T-nél erősebbnek tűnik max fényerőn a panel, a Mate 20 Pro-nál egy hajszálnyival mintha gyengébb lenne.

    Viszont a legalacsonyabb fényerő éjszakai mód alatt ultra alacsony. Jóval alacsonyabb az előzőekben felsorolt korábbi telefonjaimnál és ennek nagyon örülök, mert éjszaka, ha már ágyban vagyok és még szeretnék kicsit böngészni, akkor nem süti így ki a szememet és a páromat sem zavarja így.

    Az egyetlen negatívum a fényerővel kapcsolatban, hogy néha mintha az alkalmazkodó fényerő nem pontosan lőné be, hogy milyen fényerő is szükséges az adott fényviszonyok mellett. Egyszer-egyszer előfordult, hogy viszonylag sötét szobában nem viszi le a fényerőt minimumra és néha az is, hogy viszonylag erősebb fényviszonyok mellett pedig nem tolja fel a csúszkát maxra. Ilyenkor ha gyorsan kikapcsolom és visszakapcsolom az alkalmazkodó fényerőt, akkor beáll a jó értékre. Ez szoftveres biztos javításra kerül, mert emlékeim szerint a 6-nál, vagy a 6T-nél is volt hasonló, amit aztán javítottak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák