Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lajosdani2

    csendes tag

    válasz kenccsi #4025 üzenetére

    Még nem próbáltam ki, ma éjszaka tervezem a tesztet :D köszi a reményt! Én is nagyon boldog vagyok mostanában ettől a kis pozitív változástól :D (amúgy nem kéne egy ilyen apróságnak ennyire zavarnia, de hónapokon át rágtam magam rajta, hogy mitől lehet. Milyen hülye tud lenni az ember... na de mégis egy 100+ ezres termékről van szó )

    Közben persze jár az agyam, hogy mi okozhatta a javulást.
    Egyik tippem, hogy nemrég volt egy frissítés Google Play-ben a Oneplus Launcher-re. Ez még önmagában nem nagy cucc, de azóta az akkumulátor állapotánál is sokkal jobban részletezi a fogyasztást, mint eddig. Régebben hiába adtam össze a százalékokat, nem adta ki a 100%-ot. Most meg igen. A "teljes eszközhasználat" alatt is sokkal hihetőbb az adat.
    És ami ennél is pozitívabb, hogy éjszaka nem volt repülő üzemmódban, és ismét csak 5%-ot merült :D Jelenleg 69%-on áll az akksi, wifin van, és 3 napot ír hátralévő időnek. Na ez az, amihez szokva voltam az elején, és amit el is várok :)

    Még egy furcsaság:
    Folyamatosan, több héten át jelen volt az értesítési sávban, hogy rendszerfrissítés elérhető. Csak ugye nem tudtam a root miatt telepíteni, mert OTA-t nem olyan egyszerű custom bootloader-rel és root-tal. Elég idegesítő volt az a kis ikon ott folyton.
    Tegnap valahogy újraindult a teló (táskában volt, nem tudom hogy történt) és azóta nem jelenik meg a rendszerfrissítés ikonja. Továbbra is elérhető, beállításokban látom, ott van is rá értesítés, de nem zavar többé az óra mellett.

    Hát így élünk mi az OP5T-tel, mint a házasok :D

Új hozzászólás Aktív témák