Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Protoss

    senior tag

    válasz madgie #13 üzenetére

    Én sem akarok/akartam gonosz lenni. :U Csak jeleztem, hogy nekem nem tetszik ez a megközelítés/változás.

    Valamint lehet tévedek, de nem tartom feladatomnak, hogy minden linket, reklámot stb ami az oldalon van végig klikkeljek. A cimből számomra nem egyértelmű, hogy a prohardvert érintő változásokról van szó. Mivel nem olvastam a fototrendet eddig ergo nem is tünt fel, hogy változott. (Kicsit olyan celebes ez lassan minden tini azt hiszi, hogy attól hogy kék a haja és durci pofát vág a villamoson már celeb :D ) Lehet antikrisztus leszek, de nem is érdekelt, hogy mi lett a fototrenddel. Az inkább feltünt, hogy a fotogép tesztek betüntek a prohardverra.

    A mobilarénát, gamepod olvastam már és örültem, hogy nem keveredik az IT hardverral. :R
    Szerintem jogosan vetődhet fel a kérdés, hogy akkor a mobilarena miért van külön, sőt miért nincs (házi)barkács eszközöket vagy konyhai robotgépeket, stb bemutató részleg, de ez már tényleg csak felelsleges eszme futtatás.

    Persze, mint olvasó/fogyasztó itthon már megszoktam, hogy fogjam be és nem kötelező minekt választani. :)

    u.i.: A hozzászólások akár törölhetőek is, hogy ne az legyen hogy szét offoltam egy topikot.

    Ne glettelj, a vakolás jobb

Új hozzászólás Aktív témák